خبرگزاری کار ایران

| 11:20   
کد خبر : ۱۳۹۰۹۳۴
مدیرکل راهداری فارس خبر داد؛

۹۳ پروژه راهداری و حمل و‌نقل جاده‌ای فارس بهره برداری می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس از افتتاح ۹۳ پروژه بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد.

۹۳ پروژه راهداری و حمل و‌نقل جاده‌ای فارس  بهره برداری می‌شود

به گزارش ایلنا، علیرضا راستیار، گفت: با توجه به اینکه بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای به صورت مستمر در حال خدمات رسانی به هموطنان خصوصا کاربران جاده ای است از این رو خدمت‌رسانی بی وقفه و با دقت از سمت فعالان این بخش را همواره شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه هفته دولت تبلور خدمت دستگاه های اجرایی به مردم است، ادامه داد: در هفته دولت امسال 93 پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای در استان فارس با اعتباری بالغ بر یک هزار و 100 میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار می گیرد. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس با اشاره به اینکه احداث و بهسازی راه‌های روستایی استان 47 طرح از پروژه های هفته دولت این اداره را به خود اختصاص داده است، گفت: هم چنین بهره برداری از 30 طرح در هفته دولت سالجاری در بخش بهسازی و روکش آسفالت راه های شریانی و غیر شریانی را شاهد خواهیم بود که به دلیل خرابی آسفالت محورها ناشی از تردد ، مرور زمان و سایر عوامل دیگر دچار آسیب می گردند، جزو مهم ترین بخش ها در حوزه راهداری به شمار می روند تا کاربران جاده بتوانند با خیال آسوده در محورهای استان تردد کنند.

راستیار استان فارس را یکی از استان های دارای بیشترین راه و کریدور اصلی در کشور دانست و گفت: به دلیل وجود بیشترین میزان راه همسنگ در استان فارس، رفع نقاط حادثه خیز و ایمن سازی محورها همیشه جزو اولویت های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است که از این رو در فارس 9 طرح حوزه ایمن سازی و رفع نقاط پر حادثه مورد بهره برداری قرار می گیرد.

این مقام مسئول افزود:هم چنین 7 پروژه در تعریض و احداث و تثبیت ابنیه فنی محورهای فارس در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

راستیار در پایان سخنان خود با بیان اینکه در طول سال بیش از ۷۰۰ راهدار استان فارسی با استقرار در 52 راهدار خانه و سایر محورهای سطح استان به خدمت رسانی شبانه روزی مشغول هستند، تاکید کرد: تلاش راهداران فارس در راستای تردد ایمن و روان است از این رو امیدواریم با بهره گیری از بروز ترین تجهیزات و متخصص ترین افراد شاهد خدمت رسانی بهتر به کاربران جاده ای باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز