خبرگزاری کار ایران

| 05:51   
کد خبر : ۱۳۸۹۴۰۲
رئیس پلیس آگاهی استان خبرداد؛

بسته شدن پرونده 3 مقتول طلافروش سیار اصفهانی در فارس

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: قاتل و همدستش که 3 طلا فروش سیار اصفهانی را در شهرستان کازرون به قتل رسانده بودند به اتهام آدم‌ربایی و سرقت مسلحانه در زندان عادل‌آباد شیراز در حال سپری کردن محکومیت خود بودند.

بسته شدن پرونده 3 مقتول طلافروش سیار اصفهانی در فارس

به گزارش ایلنا، سرهنگ  کاووس حبیبی در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در آخرین روز از تیرماه سال 99، 3 نفر به هویت‌های معلوم در حالی که در داخل حیاط باغچه‌ای خواب بوده‌اند به وسیله اسلحه به قتل می‌رسند و از همان لحظات اولیه پرونده به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که هر 3 نفر مقتول از طلا فروشان سیار استان اصفهان بوده که برای خرید و فروش طلا به شهرستان کازرون مراجعت نموده بودند و در بازرسی از محل قتل نیز 400 گرم طلا در یک کیف کولی درون اتاق باغ کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه هیچ سرنخی از متهمان در صحنه به جا نمانده بود، گفت: ماموران انتظامی پس از گذشت 3 سال و انجام یک سلسله اقدامات خاص فنی و پلیسی و اطلاعاتی مطلع شدند که قاتل و همدستش به اتهام سرقت مسلحانه و آدم ربایی در زندان عادل آباد شیراز در حال سپری کردن محکومیت خود می‌باشند.

حبیبی ادامه داد: کارآگاهان با هماهنگی قضایی متهمین را از زندان تحویل و پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی اولیه به جرم خود مبنی بر قتل 3 نفر از طلافروشان سیار به دلیل اختلافات شخصی اقرار کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمین در یکی از روستاهای شهرستان کازرون 4 قبضه اسلحه وینچستر، دولول ساچمه زن و کلت جنگی کشف شد، گفت: قاتل و همدستش پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز