خبرگزاری کار ایران

| 08:30   
کد خبر : ۱۳۶۶۵۰۷
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های فارس:

دفتر توسعه گردشگری سلامت فارس در عمان افتتاح شد

مرکز توسعه سرمایه گذاری و مبادلات تجاری و دفتر توسعه گردشگری سلامت استان فارس (شیراز) در کشور عمان ( مسقط ) افتتاح شد.

دفتر توسعه گردشگری سلامت فارس در عمان افتتاح شد

به گزارش ایلنا، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس گفت: اولین دفتر توریسم درمانی کنسرسیوم سلامت استان فارس با حضور علی نجفی سفیر جمهوری اسلامی ایران، خمیس الیعربی شریک تجاری، معاون و مدیران استانداری فارس، مسئولان سازمان همیاری شهرداری‌های استان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح شد.

سید علی سید نصیری در افتتاح این مرکز عنوان کرد : توجه به ظرفیت‌های موجود همکاری میان استان فارس و عمان، فعالیت این مراکز، نقش بسیار بسزایی در توسعه ارتباطات در زمینه‌های تجاری و گردشگری بویژه گردشگری سلامت دارد.

همچنین مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری مهر پارسیان با بیان اینکه این شرکت طی بررسی‌های میدانی، ایجاد دفاتر توریسم درمانی را در کشورهای عمان، عراق و عربستان اولویت کار خود قرار داده است، افزود: هدف از افتتاح دفتر توریسم درمانی ایجاد ارتباط با شرکت‌ها و نهادهای گردشگری سلامت در کشورهای حوزه خلیج فارس است.

محمد مهدی استرحام اضافه کرد: راه اندازی و افتتاح اولین مرکز توسعه سرمایه گذاری و مبادلات تجاری و دفتر توسعه گردشگری سلامت استان فارس در خارج از کشور با رویکرد اصلاح ساختارهای ورود گردشگران سلامت به شیراز در نظر گفته شده است.

وی در ادامه سخنان خود، اظهار کرد : ساماندهی این صنعت ، رقابت با کشورهای ترکیه، هند و ..... و همچنین ارز آوری و اشتغال زایی در ایران و فارس از دیگر اقدامات این سفر بود.

سید نصیری در پایان در خصوص اینکه کشور عمان از گذشته تا کنون با ایران ارتباط مستمر و تنگاتنگی داشته و اتحاد بسیارخوبی بین مردمان دو کشور وجود دارد، اضافه کرد: شرکت مهر پارسیان در زمینه‌های تجاری و اقتصادی قصد همکاری با فعالان اقتصادی را داشته، که در حال حاضر در مرحله تحقیق و توسعه است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز