کد خبر: 1340756 A

کارشناس هواشناسی استان خبر داد؛

پیش بینی بارش‌های رگباری برای قزوین تا پایان هفته

کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: باتوجه به ورود سامانه بارشی به استان و بارش شدید در روز پنجشنبه هشدار نارنجی هواشناسی صادر شده و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها، لغزندگی جاده و کاهش دید افقی و اصابت صاعقه وجود دارد.

پیش بینی بارش‌های رگباری برای قزوین تا پایان هفته

مریم بهروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین با اشاره به آخرین وضعیت جوی استان گفت: از امروز تا بعد ازظهر جمعه با گذر سامانه بارشی افزایش ابر و در برخی ساعات بارش باران، گاهی رعد و برق با احتمال تگرگ و وزش باد لحظه‌ای شدید را پیش رو خواهیم داشت.

کارشناس هواشناسی استان قزوین ادامه داد: عمده فعالیت سامانه برای روز پنجشبه است و برای قلل استان و مناطق مستعد احتمال بارش برف نیز خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: در روز پنجشنبه باتوجه به وضعیت جوی به رانندگان توصیه می‌شود احتیاط کنند، همچنین کوهنرودان هم باید از صعود به ارتفاعات و هم استانی‌ها از حضور در حاشیه رودخانه‌ها جلوگیری کنند.

بهروزی ادامه داد: برای روز شنبه جوی به نسبت پایدار همراه با افزایش نسبی هوا پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: کمترین میزان دما بامداد امروز با 3 درجه در کوهین و بیشترین میزان دما هم ظهر دیروز با 22 درجه در تاکستان و یوئین زهرا ثبت شد، دمای هوای قزوین هم بین 11 و 20 درجه در نوسان بود.

انتهای پیام/
استان قزوین بارش برف جاده وزش باد هواشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر