کد خبر: 1335337 A

فرماندار شفت:

گره‌های اداری و بانکی اشتغال جوانان باید گشوده شود.

فرماندار شفت گفت: نظارت بر چگونگی ایجاد کسب و کار و ارائه مشاوره در راستای تحقق اشتغال پایدار در اولویت قرار گیرد.

گره‌های اداری و بانکی اشتغال جوانان باید گشوده شود.

به گزارش ایلنا از شفت، مهدی نقدی در نشست شورای اشتغال و امور جوانان شفت، اظهار کرد: پیگیری مصوبات و جذب اعتبارات شهرستانی از سوی مدیران دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته تبصره ۱۶ در شفت، افزود: اعتباری بالغ بر ۶۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای کمیته امداد شهرستان از ردیف تبصره ۱۶ در نظر گرفته شده بود که ۵۲ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

فرماندار شفت با بیان اینکه برخی دستگاه‌ها آمار درستی از پرداختی‌های اعتبارات محل تبصره ۱۶ ارائه ندادند، گفت: اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ۱۰۰ میلیون تومان از محل تبصره ۱۶ برای بهزیستی در نظر گرفته شده که ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آن پرداخت شده است.

نقدی با تاکید بر تسهیل بخشی امورات اشتغال جوانان، بیان کرد: گره‌های اداری و بانکی اشتغال جوانان باید گشوده شود.

وی با تاکید بر نگاه تعامل گرایانه بانک‌ها در راستای اشتعال زایی، افزود: متولیان امور بانکی در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تعامل و همکاری بیشتری داشته باشند.

فرماندار شفت با بیان اینکه نگاه دولت سیزدهم ایجاد اشتغال پایدار و باثبات است، گفت: نظارت بر چگونگی ایجاد کسب و کار و ارائه مشاوره در راستای تحقق اشتغال پایدار در اولویت قرار گیرد.

نقدی با بیان اینکه شفت از نظر ورزشی ویژه‌تر دیده شود، اضافه کرد: تقویت زیرساخت‌های ورزشی شفت در راستای بهره وری از استعدادهای این شهرستان مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/
اشتغال ایجاد اشتغال دولت فرماندار کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر