کد خبر: 1330738 A

حفر و تجهیز 3 حلقه چاه جدید در طرح آبرسانی به شهرها و روستاهای گلستان

مجری طرح آبرسانی به شهرها و روستاهای نوارمرزی استان گلستان گفت: 3 حلقه چاه جدید در طرح آبرسانی به شهرها و روستاهای نوار مرزی استان گلستان حفر وتجهیزانجام می شود.

حفر و تجهیز 3 حلقه چاه جدید در طرح آبرسانی به شهرها و روستاهای  گلستان

به گزارش ایلنای گلستان،حمید رضا ابراهیمی اظهارکرد: طرح آبرسانی به شهرها و روستاهای نوار مرزی استان گلستان یکی از 6 طرح مهم آبرسانی در استان است که توسط شرکت آب منطقه ای در حال انجام است.

وی گفت: سیمای طرح آن شامل حفرو تجهیز 20 حلقه چاه عمیق،احداث تصفیه خانه به ظرفیت حدود 1100 لیتر بر ثانیه، احداث ایستگاه پمپاژ، احداث مخازن ذخیره به حجم 75500 مترمکعب و احداث شبکه به میزان 560 کیلومتر است.

وی ادامه داد: در تابستان سالجاری برای تامین بخشی از آب شرب شهرستان گنبد کاووس 3 حلقه چاه عمیق با مجموع آبدهی 75 لیتر بر ثانیه توسط این شرکت در منطقه ایگدر حفاری و پس از تجهیز و برقرسانی وارد مدار بهره برداری شد و در این راستا نیز از بهمن ماه سالجاری عملیات حفاری 3 حلقه چاه جدید دیگر در محدوده شهر گنبد کاووس شروع شد.

وی افزود: پیش بینی می شود با حفر ، تجهیز ، برقرسانی و اتصال چاههای فوق  به شبکه که حدود ۳۰۰ میلیارد ریال برای آن هزینه خواهد شد ، در مجموع به میزان 75 لیتر برثانیه دیگر به ظرفیت آب تولیدی شهرستان گنبد کاووس و نوارمرزی افزوده شود.

 

انتهای پیام/
آب منطقه ای گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر