کد خبر: 1329044 A

استاندار گیلان مطرح کرد؛

زنجیره ارزش در بخش چای گیلان ایجاد می‌شود

استاندار گیلان در آیین افتتاح یک واحد بسته بندی چای در شهرستان شفت بر ایجاد زنجیره ارزش در بخش صنعت چای استان تاکید کرد تا مردم از چای خشک باکیفیت بهره‌مند شوند.

زنجیره ارزش در بخش چای گیلان ایجاد می‌شود

به گزارش ایلنا از شفت، اسدالله عباسی صبح امروز پنجشنبه در آیین افتتاح یک واحد بسته بندی چای در شهرستان شفت گفت: مردم این منطقه محصولات چای خود را در این واحد خشک می کردند که الان با ایجاد زنجیره ارزش علاوه بر بسته بندی و فرآوری چای ، محصولات خود را با کیفیت بیشتر در اختیار مصرف کننده داخلی قرار دهند.

وی دستیابی به زنجیره ارزش در محصول چای را یکی از اهداف مسئولان استانی در گیلان عنوان کرد و افزود: می خواهیم چای تولید شده از باغ تا فروشگاه در یک زنجیره صورت گیرد و این اتفاق مبارک باید در سایر نقاط استان نیز انجام شود تا چای های خشک فرآوری شده با کیفیت بالا به دست مردم برسد.

عباسی تصریح کرد: افزایش کیفیت محصولات چای علاوه بر ارزآوری شغل و درآمد بیشتری در منطقه ایجاد خواهد کرد و موجب دلگرمی مردم می‌شود.

استاندار گیلان در جمع صمیمی مردم روستای علی سرای سیاهمزگی از بخش احمد سرگوراب شفت نیز با وجود بارش برف حضور یافت و گفت: برای مسئولان استانی تعطیلی معنایی ندارد و در هر هوا و شرایطی باید به وظایف خود عمل کنند تا باری از مشکلات مردم برداشته و خدمت صادقانه داشته باشند لذا به مدیران اجرایی دستور داده ایم که پای کار بمانند.

وی به مردم این مناطق قول داد مشکلات محیط زیستی که از سوی آنان عنوان شد در جلسه مشترکی که امروز با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور مطرح و پس از دسته بندی و بررسی نسبت به رفع آن اقدام شود.

امروز در شهرستان شفت علاوه بر افتتاح یک واحد بسته بندی چای با 12 میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی 50 نفر؛ یک استخر شنای آموزشی فرهنگیان با مساحت 877 مترمربع و 70 هزار و 600 میلیون ریال اعتبار و آسفالت محیط پیرامونی مصلی این شهرستان توسط استاندار گیلان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/
چای صنعت مشکلات مردم آیین افتتاح شهرستان شفت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر