کد خبر: 1304479 A

در نیمه دوم آذر ماه انجام می شود؛

انتخابات دبیران شبکه های تخصصی سمن ها هفته آینده برگزار می شود

مدیر کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان، گفت: انتخابات دبیران ۱۴ شبکه تخصصی تشکل ها و سمن های جوانان از ۱۲ تا ۱۷ اذر ماه برگزار خواهد شد.

انتخابات دبیران شبکه های تخصصی سمن ها هفته آینده برگزار می شود

به گزارش ایلنا از زنجان،  مرتضی کامل نواب در دومین رویداد همنا که به میزبانی استان زنجان برگزار شد با بیان اینکه رویکرد اداره کل مشارکت های اجتماعی جوانان توسعه کمی و کیفی سمن ها است عنوان کرد: سمن ها و تشکل ها به جهت شناختی و کاری و مهارتی باید تقویت شوند و یکی از اقدامات در این راستا شبکه سازی فعالیت های آنها است.

مدیر کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان افزود: برنامه ریزی شده است ۱۴ شبکه تخصصی تشکل ها و سمن های جوانان در سراسر کشور و در موضوعات کلان تشکیل شود که ۳۱ استان کشور حداقل در یک موضوع دبیرخانه استانی خواهند داشت.

کامل نواب با اشاره به اینکه اگر سمن ها با حوزه فعالیتی مشترک تشکیل شبکه دهند با تبادل اطلاعات و کمک به هم رشد کرده و موفقیت های چشمگیری حاصل خواهد شد از برگزاری انتخابات دبیران شبکه ها در تاریخ ۱۲ تا ۱۷ آذر ماه خبر داد و افزود: جوانانی که در خود توانمندی این کار را می بینند نامزد انتخابات شوند.

مدیر کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان اظهار داشت: باید در زمینه گسترش کمی و کیفی سمن ها و تشکل های مردم نهاد نیز همچون دیگر عرصه ها با سرعت بالا و جهادی فعالیت صورت گیرد تا در این زمینه قدرتمند شویم و در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه در موضوعات بین الملل نیز فعال هستیم افزود: شبیه سازی اجلاس وزرای میراث فرهنگی از جمله این فعالیت ها بود که انجام شد و تمرینی برای مشارکت های بین المللی بود.

انتهای پیام/
سمن ها / تشکل ها /مشارکت تاجتماعب / داوطلبان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر