کد خبر: 1246086 A

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: چهار پرواز هفتگی در مسیر تهران - ارومیه و برعکس به پروازهای فرودگاه ارومیه اضافه شد.

 گزارش ایلنا، محمد نائل قراملکی با اشاره به اینکه کاهش تعداد پروازها در مسیر ارومیه - تهران و برعکس در خرداد ماه سال جاری توسط برخی شرکت های هواپیمایی، سبب بروز محدودیت‌هایی برای مسافران در این مسیر شده بود گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته ۴ پرواز مسیر تهران به پروازهای هفتگی ارومیه اضافه شد.

وی ادامه داد:  با افزایش پروازهای هفتگی در تلاش برای رفع محدودیت‌ها هستیم تا مسافران به راحتی از خدمات فرودگاه ارومیه بهره مند شوند.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی اضافه کرد: با پیگیری و هماهنگی‌های انجام شده با شرکت هواپیمایی آتا، این پروازها از ۲۸ خرداد ماه در مسیر تهران - ارومیه و برعکس به پروازهای هفتگی فرودگاه ارومیه افزوده شده است.

قراملکی یادآور شد: این پروازهای جدید در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه  و چهارشنبه در ساعت ۱۹ از فرودگاه مهرآباد به ارومیه و ساعت ۲۱ شب از ارومیه به تهران انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: پیش از این میانگین پرواز های داخلی روزانه فرودگاه ارومیه ۲ تا سه پرواز بود که این تعداد نیز به آن اضافه شد.

انتهای پیام/
آذربایجان غربی فرودگاه مسافران مسیر ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر