کد خبر: 1241234 A

نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مردم درخواست دارند که دولت مانع افزایش قیمت‌ها شود و قیمت‌های افزایش یافته را به گذشته برگرداند. در خصوص اشتغال هم مقامات استانی تعداد شغل‌های پایدار ایجاد شده را اعلام کنند.

به گزارش ایلنا ، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت ولادت امام رضا(ع) بیان کرد:  باید دقت کرد تا دشمن نتواند از کاستی‌ها و ضعف‌ها سوء استفاده کند،در فضای مسالمت آمیز چنانچه اعتراض و انتقادی باشد بیان می‌کنند و در بیان انتقادها رخنه‌ای برای دشمن نباید به وجود آورد.

شاهرخی با اشاره به اینکه همانطور که اعلام شده چهار میلیون مسکن در کشور ساخته می‌شود و بیش از ۸۰ هزار مسکن سهمیه لرستان است ، اظهار کرد: این دولت به وعده‌ها  عمل کند و قرار بود چهار قلم از کالاها افزایش قیمت داشته باشد ولی اکنون افزایش قیمت برای بسیاری از کالاها رقم خورده است و دولتی که رئیس جمهورش صادق الوعده است و علم مبارزه با فساد و مفسدین به دست گرفته است باید با همین القاب باقی بماند و مانع افزایش قیمت‌ها شود و حتی برخی از وزرا اعلام کردند که بعد از اجرای حذف ارز ترجیحی قیمت‌ها کاسته می‌شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مردم لرستان درخواست دارند مسئولان در تولید و اشتغال و رفع بیکاری در سطح کشوری و استانی سرعت عمل بیشتری داشته باشند.

شاهرخی افزود: مسئولان استان باید شرایطی را فراهم کنند تا جایگزین پادگان ۰۷ ارتش جمهوری اسلامی درنظر گرفته شود و این مکان فرهنگی به عنوان یک میراث ارزشمند برای استان باقی بماند و از تبدیل شدن آن به برج های ساختمانی خودداری شود.

امام جمعه خرم‌آباد تاکید کرد: مردم درخواست دارند شهرداری و شورای اسلامی شهر برج ۲ قلوی میدان ۲۲ بهمن را تعیین تکلیف کنند و کارخانه‌ها و کارگاه‌های تعطیل شده و نیمه فعال را به خط تولید برگردانند.

 

 

 

انتهای پیام/
جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر