کد خبر: 1233845 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

معاون مسکن شهری اداره کل بنیاد مسکن استان اردبیل از آغاز عملیات اجرایی یک هزار و 270 واحد مسکونی در قالب طرح های اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن در سطح استان خبر داد.

حامد کیخسروی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به اینکه اجرای پروژه‌های اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر برعهده بنیاد مسکن است، افزود: بر این اساس در سطح استان غیر از شهر اردبیل در مابقی شهرها بنیاد مسکن عهده دار اجرای این پروژه‌ها است.

وی افزود: کل ثبت نامی‌های شهرهای زیر 100 هزار نفر در استان 26 هزار و 315 نفر است که از این تعداد، 26 هزار نفر حائز شرایط شده‌اند؛ 2 هزار و 349 متقاضی نیز مراحل تشکیل پرونده، افتتاح حساب بانکی و واریز 40 میلیون تومان آورده اولیه را تا امروز انجام داده‌اند.

معاون مسکن شهری اداره کل بنیاد مسکن استان اردبیل ادامه داد: در حال حاضر مراحل ساخت 120 واحد در پارس آباد، 160 واحد در مشگین شهر، 40 واحد در خلخال، 60 واحد در نیر و 890 واحد در شهر اردبیل(بصورت مشارکتی با راه و شهرسازی) در فاز اول طرح اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آغاز شده و در دست احداث است.

کیخسروی اذعان کرد: برای فاز دوم این طرح نیز 240 واحد در پارس آباد، 450 واحد در خلخال، 30 واحد در سرعین و 80 واحد در نمین در حال آماده سازی زمین و طی مراحل اخذ پروانه می باشد که پس از تکمیل مراحل، عملیات اجرایی این پروژه ها نیز آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

خبرنگار: رشید عبدالحسینی

عکاس: رشید عبدالحسینی

مسکن ایلنا اردبیل مسکن ملی اقدام ملی مسکن بنیاد مسکن اردبیل نهضت ملی مسکن رشید عبدالحسینی حامد کیخسروی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر