کد خبر: 1144143 A

فرماندار درگفت وگو با ایلنا مطرح کرد؛

پی‌گیر پرداخت معوقات کارگران شهرداری کردکوی هستیم

فرماندارشهرستان کردکوی گفت: کارگران شهرداری کردکوی در استان گلستان از یک ماه پیش تا کنون حقوقی دریافت نکرده اند و ما به صورت جدی پیگیر این موضوع هستیم.

پی‌گیر پرداخت معوقات کارگران شهرداری کردکوی هستیم

ابراهیم قدمنان در گفت وگو با ایلنای گلستان اظهار کرد: وضعیت شهرداری کردکوی بهم ریخته و سرپرست شهرداری دراین چند وقت اخیر نتوانسته رسیدگی خوبی داشته باشد و کارگران و شهروندان بسیار ناراضی هستند.

وی ادامه داد: تعدادی از کارگران شهرداری به فرمانداری این شهرستان مراجعه و اعتراض خود را اعلام کردند که نیروهای رسمی شهرداری حقوق و اضافه کار خود را کامل دریافت می‌کنند ولی به کارگران حقوقی داده نمی‌شود.

وی بیان کرد: به سرپرست شهرداری کردکوی تا روز پنج شنبه وقت دادیم که لیست حقوق و پاداشی که داده‌اند به ما اعلام کنند و ما اگر به این نتیجه برسیم که در پرداخت حقوق ها تیعیضی صورت گرفته و فقط دستمزد نیروهای رسمی داده شده و به کارگران، حقوقی داده نمی شود قطعا برخورد جدی خواهیم کرد و از حق کارگران کوتاه نخواهیم آمد.

قدمنان بیان کرد: کارگران شهرداری از ماه شهریور حقوقی  دریافت نکرده و ماه های گذشته نیز حقوق خود را کم کم دریافت می کردند. درحال تلاش هستیم حقوق کارگران تا پایان ماه مهر پرداخت شود.

فرماندار کردکوی خاطرنشان کرد: شهرداری که انتخاب شده بود به دلایلی انصراف داده و نشستی با اعضای شورای شهر داشتیم که تأکید کردیم در اسراع وقت شهردارجدید معرفی کنند و شهرستان از وضعیت بحرانی نجات پیدا کند.

 

انتهای پیام/
کارگران شهرداری ابراهیم قدمنان شهرداری کردکوی پیگیری معوقات کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر