کد خبر: 1126202 A

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان:

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان سه شکارچی غیرمجاز را در مناطق مختلف استان شناسایی و آن‌ها پس از ضبط ادوات شکار به مراجع قضایی معرفی کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مهدی طاهری با اشاره به دستگیری شکارچیان غیرمجاز در استان گفت: یک نفر متخلف به همراه یک قبضه سلاح پنج تیر غیرمجاز در ارتفاعات روستای منصور حوزه استحفاظی شهرستان آوج دستگیر شده و توسط محیط بانان شهرستان آوج به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین ادامه داد: در یک عملیات دیگر نیز یک نفر شکارچی غیرمجاز در ساعات ابتدایی صبح با یک قبضه سلاح شکاری در مناطق ممنوعه شهرستان البرز که مبادرت به شروع به شکار و تیراندازی جهت شکار گونه‌های جانوری وحشی کرده، توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان البرز و اداره کل دستگیر شده و تجهیزات جهت پیگیری قضائی ضبط شد.

وی عنوان کرد: مامورین یگان حفاظت محیط زیست اداره کل در منطقه کوهین نیز یک شکارچی غیرمجاز را شناسایی کرده از او حین مبادرت به شروع به شکار یک قبضه سلاح شکاری و مهمات ضبط کردند.

طاهری گفت: اعضای یگان حفاظت محیط زیست استان در تمام مناطق تحت حفاظت نظارت داشته و افراد متخلف را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی می‌کنند، همچنین جلوگیری از آتش سوزی مناطق نیز از زیگر اقدامات محیط بانان در این مناطق است.

انتهای پیام/
  • دبیر :

آتش سوزی استان قزوین تیراندازی حفاظت محیط زیست شکارچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر