کد خبر: 1121814 A

مدیرکل میراث فرهنگی استان خبر داد:

معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان سمنان در اکسپوی دوبی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: ظرفیت‌های گردشگری، صنایع‌دستی و تاریخی استان سمنان در اکسپوی دوبی معرفی می‌شود.

معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان سمنان در اکسپوی دوبی
به‌گزارش ایلنا از سمنان، حمیدرضا دوست‌محمدی امروز (سه‌شنبه 2 شهریور ماه) در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان بیان کرد: با هدف برندسازی و معرفی ظرفیت‌ها و جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی و گردشگران خارجی، این اداره‌کل در اکسپوی دبی شرکت می‌کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان افزود: محتوای رسانه‌ای سه زبانه برای معرفی استان و ارائه در اکسپوی دبی تولید شده است.

دوست‌محمدی اضافه کرد: بر اساس برنامه اعلامی، استان از 29 دی ماه تا هشتم بهمن ماه در این نمایشگاه بین‌المللی شرکت خواهد داشت.

وی گفت: اجرای آئین‌های سنتی استان، معرفی جنگل جهانی ابر و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان، اجرای ورکشاپ صنایع‌دستی و ... غرفه آرایی بر اساس ظرفیت‌های طبیعی و جاذبه‌های استان از دیگر برنامه‌ها است.

دوست‌محمدی یادآور شد: اکسپوی دبی از تاریخ ۲۸ مهرماه یا ۲۰ اکتبر آغاز می‌شود و تا ۲۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ ادامه دارد.

علی‌اصغر جمعه‌ای گفت: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان از تشکل‌های صنایع‌دستی و گردشگری حمایت می‌کند.

رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان تأکید کرد: استان سمنان دارای اقلیم‌های متفاوتی است و این ظرفیت‌ها برای جذب گردشگران موثر است .

 

انتهای پیام/
سمنان اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری سمنان ظرفیت های گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر