خبرگزاری کار ایران

| 01:51   
کد خبر : ۱۳۹۵۱۴۵
سرپرست دامپزشکی اردبیل:

دامپزشکی در پی افزایش رضایت‌مندی مردم و افزایش اعتماد عمومی است

سرپرست دامپزشکی استان اردبیل گفت: دامپزشکی استان اردبیل در پی افزایش رضایت‌مندی مردم و افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی نظام است.

دامپزشکی در پی افزایش رضایت‌مندی مردم و افزایش اعتماد عمومی است

به گزارش ایلنا، مهدی فیضی در دیدار با امام جمعه شهرستان مشگین شهر ضمن ابراز خرسندی از توفیق کسب شده و تقدیر و تشکر از امام جمعه مشگین شهر در حمایت های بی دریغ از دامپزشکی به بیان اهداف و برنامه های این اداره کل پرداخت.

وی به تشریح الویت های اداره کل در سه محور حفظ و حراست از جمعیت دامی استان از طریق پیشگیری و مبارزه با بیماریهای مختلف، تامین سلامت و بهداشت مواد غذایی از طریق نظارت بهداشتی بر اماکن تولید، توزیع و استحصال فراورده های خام دامی و تامین بهداشت عمومی جامعه از طریق مبارزه با بیماری های مشترک بین انسان و دام پرداخت و بر گستردگی این فعالیت ها تاکید کرد.

این مقام مسئول دامپزشکی استان افزود: با توجه به رویکرد دولت سیزدهم؛  دامپزشکی استان تمام توجه خود را  خدمت به جامعه هدف دامپزشکی  که همان محروم ترین و آسیب پذیرترین اقشار جامعه هستند کرده و هدف ما بالا بردن کیفیت خدمات رسانی به این عزیزان و در پی آن افزایش رضایت مندی مردم و افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی نظام است.

فیضی ضمن دعوت از امام جمعه مشگین شهر جهت حضور در مجموعه دامپزشکی و آشنایی با فعالیت های این ارگان سلامت محور، هدف از این دیدار را تجدید میثاق با ولایت و آرمانهای انقلاب، معرفی رئیس جدید دامپزشکی مشگین شهر و طلب دعای خیر برای مجموعه خدوم و گمنام دامپزشکی و استفاده از رهنمود های فرزانه امام جمعه در انجام مسئولیت ها و خدمات رسانی به جامعه هدف دامپزشکی عنوان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز