خبرگزاری کار ایران

معاون شهردار پایتخت اعلام کرد؛

تحقق ۱۰۰ درصدی هدف‌گذاری ۱۴۰۲‌ در اجرای آسفالت و اصلاح تقاطع‌های تهران

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۰۹۵۶

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به تحقق هدف‌گذاری اجرای آسفالت و اصلاح تقاطع‌های ناقص پایتخت در سال ۱۴۰۲ گفت: به دنبال تغییر چهره پل‌های عابر پیاده تهران هستیم.

به گزارش ایلنا، هادی حق‌بین در آخرین جلسه شورای مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در سال ۱۴۰۲ ضمن مرور گزارش عملکرد معاونت در سال جاری، از افزایش میزان پروژه‌های در دست اقدام در سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: امیدواریم در سال آینده، پروژه‌های اثرگذار در دست اقدام، با سرعت پیشرفت مطلوب و به طور مستمر، به مرحله بهره‌برداری برسند.

وی با اشاره به تحقق هدف‌گذاری یک میلیون و ۵۰۰ هزار تنی تولید، توزیع و اجرای آسفالت در سطح شهر تهران گفت: تاکنون بالغ بر یک میلیون و ۵۵۰ هزار تن آسفالت‌ریزی در پایتخت انجام شده که نشان‌دهنده یک رکورد تاریخی و عبور از هدف‌گذاری سال جاری است. همچنین یک کارخانه آسفالت جدید نصب و وارد مدار تولید شده و کارخانه دیگری به صورت آزمایشی راه‌اندازی شده است. در این رابطه، به طور مستمر ۳۳ جلسه کمیته آسفالت در سال ۱۴۰۲ برگزار شد تا تحقق هدف‌گذاری مذکور تسریع شود.

حق‌بین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اصلاح ۱۸ تقاطع ناقص در مسیرهای درون شهری تهران گفت: در سال ۱۴۰۲، اصلاح ۱۸ تقاطع برنامه‌ریزی شده، عملیاتی شد تا شهروندان با صرفه‌جویی در وقت و هزینه ترددهای درون شهری، رضایت بیشتری از خدمات مدیریت شهری داشته باشند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با تأکید بر اهمیت کلان‌پروژه‌های عمرانی در سال آینده خاطرنشان کرد: به جهت اهمیت بهره‌برداری هرچه سریعتر، «شاخه غربی بزرگراه یادگار امام (ره)» و «آزادراه شهید شوشتری»، در اولویت اجرایی کلان‌پروژه‌های معاونت در سال آینده قرار دارد.

وی با اشاره به ارائه پیشنهاد تغییر چهره پل‌های عابر پیاده شهر تهران گفت: پیشنهاد دادیم، چهره برخی پل‌های عابر پیاده سطح شهر از حالت صنعتی تغییر پیدا کند و در همین راستا، ظرف ۶ ماه نخست سال آینده، اولین پل عابرپیاده نسل جدید در تهران نصب و راه‌اندازی می‌شود.

در ادامه این جلسه، مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران گزارش عملکردی از اقدامات و روند پیشرفت پروژه‌های در دست اقدام ارائه دادند و ضمن بررسی گلوگاه‌های اجرایی، بر تسریع در روند انجام پروژه‌ها تاکید شد.

براساس اعلام روابط‌عمومی و آموز بین‌الملل معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در پایان جلسه از تلاش‌های سید مهدی پورهاشمی مدیرعامل سابق شرکت خاکریز آب قدردانی شد.و پرهاشمی مجری طرح و مدیر پروژه‌های تونلی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از جمله تونل نیایش، امیرکبیر، توحید و پارکینگ طبقاتی نیایش بود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز