خبرگزاری کار ایران

| 04:43   
کد خبر : ۱۳۷۸۵۲۳

بیست و هشتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور ۳۰ تیرماه برگزار می‌شود

بیست و هشتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور صبح و بعدازظهر ۳۰ تیر سال ۱۴۰۲ در دانشگاه‌های واقع در مراکز مناطق ده‌گانه کشور برگزار می‌شود.

بیست و هشتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور ۳۰ تیرماه برگزار می‌شود

به گزارش ایلنا از سازمان سنجش آموزش کشور، این سازمان در خصوص برگزاری مرحله نهایی بیست وهشتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال ۱۴۰۲ اطلاعیه صادر کرد. 

در این اطلاعیه آمده است؛ به اطلاع راه‌یافتگان مرحله نهایی بیست و هشتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور می‌رساند، المپیاد در صبح و بعدازظهر روز جمعه ۳۰ تیر سال ۱۴۰۲ در دانشگاه‌های واقع در مراکز مناطق ده‌گانه کشور شامل دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می‌شود. 

دانشجویان گرامی لازم است به نکات ذیل توجه فرمایند: 

۱-برنامه زمان‌بندی آزمونها در درگاه مرکز المپیاد به آدرسhttp://Olympiad.sanjesh.org قابل دریافت می‌باشد. 

۲-آزمون‌ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ بعدازظهر برگزار می‌شود. 

۳-کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود را انتخاب کرده‌اند، از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است. 

۴-زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. 

۵-همراه داشتن «کارت ملی»، «کارت دانشجویی» و «کارت ورود به جلسه آزمون‌های المپیاد» الزامی است. 

۶-منتخبین المپیاد متمرکز (همزمان با آزمون کارشناسی ارشد) گواهی اشتغال به تحصیل خود را به پست الکترونیک olympiad@sanjesh. org ارسال کنند. 

۷- پذیرایی ناهار و میان وعده به دانشجویان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود. 

۸-همراهان دانشجو همانند پدر، مادر، همسر و… اجازه ورود به داخل دانشگاه را نخواهند داشت و امکاناتی برای پذیرایی و اسکان آن‌ها وجود ندارد. 

۹-استفاده از ماشین حساب‌های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می‌توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند. در رشته روانشناسی استفاده از ماشین حساب ممنوع است. 

۱۰-به همراه داشتن کتاب قرآن مجید و کتاب قانون در جلسات آزمون‌های المپیاد الهیات و معارف اسلامی و حقوق ممنوع می‌باشد. 

۱۱-همراه داشتن موبایل و هر گونه دستگاه‌های الکترونیکی حتی به صورت خاموش، جزوه، کتاب، برگه چرک‌نویس در جلسه آزمون ممنوع بوده و در صورت مشاهده مطابق مقررات اقدام خواهد شد. 

خواهشمند است متقاضیان با همکاری و رعایت بهداشت فردی، حفظ فاصله فیزیکی این سازمان و دانشگاه‌های مجری را در برگزاری مطلوب المپیاد یاری نمایند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز