خبرگزاری کار ایران

| 17:32   
کد خبر : ۱۳۷۷۱۳۸

نخستین رویداد «پوشاک ایرانی اسلامی هدی» به مناسبت بزرگداشت هفته ملی حجاب برگزار می‌شود

روابط عمومی اداره کل امور زنان و خانواده از گشایش نخستین رویداد «پوشاک ایرانی اسلامی هدی» با همکاری انجمن فعالان و متخصصین حوزه حجاب در محل سالن همایش مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد.

نخستین رویداد «پوشاک ایرانی اسلامی هدی» به مناسبت بزرگداشت هفته ملی حجاب برگزار می‌شود

به گزارش ایلنا از سایت شهر، روابط عمومی اداره کل امور زنان و خانواده از گشایش نخستین رویداد «پوشاک ایرانی اسلامی هدی» با همکاری انجمن فعالان و متخصصین حوزه حجاب در محل سالن همایش مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد. 

این رویداد با هدف ترویج فرهنگ عفاف و پوشش عفیفانه، میزبان بهترین تولیدکنندگان داخلی کالای حجاب است که در ۵۵ غرفه به عرضه مستقیم پوشاک خانواده، به‌خصوص پوشاک دختران با ۱۵٪ تخفیف ویژه می‌پردازند. 

اداره کل امور زنان و خانواده تشریح کرد که این رویداد، با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و معرفی مد و پوشاک ایرانی – اسلامی به خانواده‌ها برگزار شده و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی این اداره کل و ترغیب خانواده‌ها به استفاده از پوشاک تولید داخلی است. 

مراسم افتتاحیه این رویداد با حضور مریم اردبیلی، مدیرکل امور زنان و خانواده، رستگار، رئیس اصناف تهران، امامی، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، محسن گرجی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک و سردار محمدحسین سپهر برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز