کد خبر: 1337082 A

نایب‌رئیس شورای شهر تهران خواستار شد؛

نمایشگاه بین‌المللی کتاب در شهر آفتاب برگزار شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست کرد که تمهیدات لازم اندیشیده شود تا شاهد برگزاری نمایشگاه کتاب در مجموعه شهر آفتاب باشیم.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب در شهر آفتاب برگزار شود

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری شهر، پرویز سروری در یکصد و سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ۲۰۰ هزار نفر در روز آخر از نمایشگاه موتور سیکلت در مجموعه شهر آفتاب بازدید کردند، اظهار کرد: این ۲۰۰ هزار نفر بدون هیچ مشکلی از نمایشگاه بازدید کردند و این نشان می دهد که چه ظرفیت عظیمی در تهران وجود دارد و اصرار داریم مردم را با ترافیک آزار بدهیم.

وی افزود: این برگزاری منظم و استقبال با شکوه نشان داد که نمایشگاه شهر آفتاب بهترین فضا برای برگزاری نمایشگاه هاست و انعقاد قرارداد با وزارت نفت برای برگزاری نمایشگاه نفت نیز خبر خوشی است که اردیبهشت ماه شاهد آن خواهیم بود.

سروری تأکید کرد: امیدواریم وزیر ارشاد برای برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب اقدام کند و شاهد برگزاری این نمایشگاه در شهر آفتاب باشیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رئیس شورای عالی استانها در شورای عالی معماری و شهرسازی عضو خواهد شد، تصریح کرد: امیدواریم این موضوع به مجموعه های مختلف تسری پیدا کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پایتخت رژیم اشغالگر مملؤ از معترضین است و این نشان می دهد که پیش بینی مقام معظم رهبری زودتر از ۲۵ سال محقق می شود و این در حالیست که در رسانه ها مطرح نمی شود؛ مردم از این استانداردهای دوگانه به ستوه آمدند و سازمان ملل به نهادی در دست آمریکایی ها تبدیل شده است.

سروری خاطرنشان کرد: ما شاهد اخبار سفید و سیاه هستیم و آمریکایی ها هر وقت که بخواهند خبری منتشر نشود، با سرکوب رسانه ای اجازه انتشار آن را نمی دهند.

 

انتهای پیام/
شورای شهر تهران نمایشگاه کتاب پرویز سروری شهر آفتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر