کد خبر: 1309415 A

جذب کادر درمان اعزام به عتبات عالیات با شرایط جدید آغاز شد

معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از آغاز جذب کادر درمان برای عتبات عالیات با شرایط جدید خبر داد. 

جذب کادر درمان اعزام به عتبات عالیات با شرایط جدید آغاز شد

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ حسین فضلی معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: فراخوان جذب کادر درمان برای حضور در عتبات عالیات با شرایط جدید در مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر آغاز شد. 

وی ادامه داد: مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر نسبت به اعزام کادر پزشکی به درمانگاه‌های این مرکز در شهرهای نجف اشرف و کربلای معلی برای ارائه خدمات درمانی داوطلبانه به زائرین در دوره‌های ۱۶ روزه اقدام کرده است. 

فضلی با بیان اینکه در سنوات قبل این اعزام‌ها ۲۸ روزه انجام می‌شد ادامه داد: به دلیل طولانی بودن دوره برخی از پزشکان امکان شرکت در این اعزام‌ها را نداشتند، به همین دلیل برای سهولت در اعزام پزشکان طول دوره کاهش یافت. 

فضلی در ادامه بیان کرد: پزشکان و پیراپزشکان شامل (پرستاران و کارشناسان فوریتهای پزشکی) می‌توانند با داشتن شرایط اقدام به ثبت نام، تکمیل و بروزرسانی اطلاعات در سامانه جذب و اعزام مرکز پزشکی حج و زیارت به آدرس REG. HMC. IR کنند. 

معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر درباره شرایط شرکت در این دوره‌ها توضیح داد: متقاضیانی که در سامانه جذب و اعزام مرکز پزشکی حج و زیارت ثبت نام ندارند باید ابتدا در سامانه ثبت نام کرده و سپس در فراخوان شرکت کنند. متقاضیانی که اطلاعات ثبت نام آن‌ها ناقص باشد، باید ابتدا تمام مراحل و فرم‌های سامانه نرم افزاری را تکمیل و سپس در فراخوان شرکت کنند. 

فضلی افزود: پزشکان برای شرکت در این دوره‌ها باید دارای پروانه مطب و حداکثر سن ۶۰ سال باشند، پرستاران باید دارای حداقل مدرک کارشناسی پرستاری و حداکثر سن ۵۰ سال و کارشناسان فوریتهای پزشکی باید دارای مدرک پرستاری، کارشناسی و یا کاردانی فوریتهای پزشکی و حداکثر سن ۵۰ سال باشند. 

وی اضافه کرد: اعزام این دوره‌ها با توجه به ارائه خدمات داوطلبانه بصورت کوتاه مدت خواهد بود.

انتهای پیام/
#هلال_احمر #کادردرمان #عتبات
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر