کد خبر: 1282822 A

خدمات سازمان جوان هلال‌احمر به ۱۳۴ هزار کودک زائر در پیاده‌روی اربعین

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر از خدمات‌رسانی این سازمان به ۱۳۴ هزار کودک زائر در پیاده‌روی اربعین در قالب تیم‌های سحر و سحاب خبر داد.

خدمات سازمان جوان هلال‌احمر به ۱۳۴ هزار کودک زائر در پیاده‌روی اربعین

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمد گلفشان دراین‌باره گفت: تیم‌های سحر و سحاب سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به بیش از ۱۴۳ هزار نفر زائر پیاده اربعین خدمات رسانی انجام دادند که این خدمات شامل کمک به مسیریابی، تب‌سنجی و کنترل فشار خون بوده است. علاوه بر این در ایام پیاده‌روی اربعین حسینی به ۱۳۴ هزار کودک زائر در پیاده‌روی اربعین در قالب فضای دوستدار کودک خدمات‌رسانی شده است.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به اهم فعالیت‌های سازمان جوانان در یک هفته اخیر اظهارکرد: برپایی ایستگاه تب سنجی در مدارس کشور همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، از جمله سایر اقدامات انجام شده از سوی سازمان جوانان هلال احمر بوده است.

گلفشان افزود: برگزاری چهار اردوی تشویقی برای خادمان اربعین توسط استان‌های خوزستان، کرمانشاه و ایلام، تدوین جدول زمان بندی آموزش کمک های اولیه به پرسنل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با رویکرد جامعه تاب آور و برگزاری مانور دورمیزی اردوهای منطقه ای دادرس پیشرفته (مخفف «دانش‌آموز آماده در روزهای سخت») با رویکرد اسکان و تغذیه اضطراری توسط استان های آذربایجان شرقی، کرمان، اصفهان، خراسان رضوی و کردستان از جمله اقدامات انجام شده در سازمان جوانان است.

انتهای پیام/
پیاده روی خدمات رسانی هلال احمر جوان سازمان جوانان هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر