کد خبر: 866329 A

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار:

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کافه‌های کارآفرینی بستر‌های بسیار مستعدی برای به هم پیوستن افکار مشترک برای هم افزایی و کارآفرینی هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رحیم سرهنگی در نشست با اعضای کانون کارآفر‌ینان و مراکز مشاوره کارآفرینی استان آذربایجان غربی با تاکید بر مقوله شبکه‌سازی در رسته‌های کارآفرینی گفت: نخستین و مهم‌ترین قدم و مهارت در راه‌اندازی کسب‌وکار و مراکز کارآفرینی، شبکه‌سازی است.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: کارآفرینان هر حوزه ممکن است دانش یک حوزه را کسب کنند و یا تجربه‌هایی را داشته باشند، اما مهم‌ترین هدف در بحث کارآفرینی و اشتغال قبل از شبکه‌سازی، مهارت ساختار شبکه است که فعالان هر حوزه باید با کسب مهارت‌های لازم و ایجاد کانون‌های کارآفرینی، شبکه های کاملا متصل به هم را ایجاد کرده و با ترکیب افکار، مجموعه‌های قوی و فعالی را در حوزه مورد نظر داشته باشند.

سرهنگی تصریح کرد: بحث اشتغال و کارآفرینی وظیفه اصلی در ادارت کل استان‌هاست و مراکز مشاوره به عنوان بازوان توانمند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رسیدن به این هدف، باید در کنار و همراه ادارات کل استان‌ها باشند.

انتهای پیام/
کارآفرینی مهارت شبکه‌سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر