کد خبر: 1230418 A

این روزها کسب و کارها به سمتی حرکت کرده است که اگر کسی در دنیای دیجیتال چه در اینستاگرام و چه در اینترنت و دیگر شبکه های اجتماعی فعال نباشد، بی گمان بازی را باخته و زمین را برای حریف خالی کرده است. دیگر مانند قدیم نمی توان تنها با داشتن یک مغازه لوکس و اخلاق نیکو فروش داشت و باید دامنه ارتباطات خود را به کمک شبکه های اجتماعی و اینترنت گسترش دهیم و برای حرکت سریع و صحیح در این بازار پر رقابت نیاز به کمک متخصصین این کار داریم.

طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی را شاید هر کس بتواند با کمی مطالعه اجرا کند اما اینکه چه اندازه این سایت ها کاربردی است و می تواند در مقابل تغییراتی که در آینده نیاز به توسعه دارد و آن را درست کرد کار هر کس نیست و یا در طراحی سایت فروشگاهی اینکه بتوانی بدون دغدغه در کنار سایت خود طراحی اپلیکیشن فروشگاهی داشته باشید آنقدر ها هم آسان نیست.

کاقیست حرکت اول را اشتباه انجام دهید و بعد مجبور خواهید بود که هزینه چند برابری هم در زمان و هم در بودجه خود دهید تا استانداردهای لازم را بدست آورید.

همین موضوع نیز در مدیریت پیج اینستاگرام صادق است اگر پیج شما از ابتدا چیدمان، ساختار و استراتژی داشته باشد شما می توانید از رقیبان خود به سرعت جلو بزنید و رو به جلو حرکت کنید.

ما در دیجیتال مارکتینگ سها به شما کمک می کنیم تا به صورت صحیح و درست در دنیای دیجیتال حرکت کنید. کافیست شما خود مشتاق این فضا باشید. در ادامه به شما نکاتی درباره فعالیت کسب و کار دیجیتال را می گوییم که می تواند به موفقیت شما در این زمینه کمک کند.

طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت فروشگاهی موثر بر بهبود کسب و کار

ارائه با کیفیت

عکس محصولات و ارائه های آنها برای توسعه و موفقیت تجارت الکترونیک شما اهمیت دارد. عکس ها باید با کیفیت بالا باشند و اطلاعات مربوطه را به بهترین حالت ممکن ارائه دهند. تنها باید این مساله را در نظر داشته باشید، که آیا خودتان از سایتی که ظاهر مناسبی نداشته باشد، خرید می کنید؟

ظاهر و استایل تمیز و منظم

طراحی سایت فروشگاهی باید دارای ظاهری مرتب و تمیز باشد که هیچ گزینه اضافی، پیچیده و عجیبی نداشته باشد. چنین گزینه هایی بر درک مشتری تاثیر گذاشته و باعث می شوند که مشتری تجربه راحتی در زمان کمتری داشته باشد. بنابراین، سایت های تجاری کاربردی دارای یک صفحه اصلی هستند که کاربران را مشتاق می کنند تا روی محصول یا دسته ها کلیک کنند، محصولات را ببینند، به سبد خرید خود اضافه کنند و گزینه های مختلف دیگر را امتحان کنند.

 

گزینه جستجو سریع و ساده

یک وب سایت تجارت الکترونیکی خوب دارای یک باکس جستجوی ساده است که هرکجا که افراد نیاز به جستجو برای محصول داشته باشند، به راحتی به آن دسترسی داشته و استفاده کنند. مشتریان شما بدون شک زندگی شلوغی دارند، بنابراین این امکان را به آنها بدهید تا سریع تر آنچه می خواهند پیدا کنند.

پیمایش ساده و آسان در سایت

پیمایش در سایت برای داشتن یک وب سایت فروشگاهی کاربردی ضروری است. اگر بازدید کننده ای به فروشگاه آنلاین شما مراجعه می کند، باید به راحتی به محصولات و صفحات مربوط به آنها دسترسی پیدا کند. این کار نیز به شما کمک می کند تا یک کاربر را به مشتری تبدیل کنید.

581

 

محتوای مشتری پسند

محتوای موجود در طراحی سایت فروشگاهی شما باید براساس منطقه جغرافیایی و دامنه جهانی منطقه ای که سایت شما در دسترس است، ساخته شود. محتوای وب سایت باید داده های لازم را به مشتری بدهد تا او متوجه شود که محصول بر اساس نیاز اوست و می تواند آن را به سادگی بخرد.

52

توضیحات دقیق محصول

پر کردن یک سایت تجاری یکی از حیاتی ترین کارهایی است که باید انجام دهید. تمام مالکان سایت فروشگاهی باید تجربه و زمان زیادی را صرف کنند تا داده های دقیق تری را برای محصولات خود ارائه دهند تا مشتریان به آنها دسترسی داشته باشند.

 

محصولات مرتبط

یکی دیگر از امکانات طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس محصولات مرتبط است. محصولات مرتبط می تواند سوددهی سایت فروشگاهی شما را بالا ببرد. این کار نه تنها تجربه کاربر از سایت شما را با گرفتن اطلاعات در مورد محصول، بهبود می بخشد، بلکه فروش لوازم جانبی و محصولات مرتبط را نیز آسان می کند.

 

پشتیبانی از مشتری

بعضی از مشتریان زمانی که خرید خود را تمام کردند، از فروشگاه اینترنتی امکانات می خواهند. در برخی موارد، یک وب سایت ممکن است بتواند این امکانات را برای مدت کوتاهی پوشش دهد. اما صرف نظر از دلیلی که باعث می شود مشتری خرید را انجام دهد و به پشتیبانی نیاز داشته باشد، بیشتر مشتریان زمانی که متوجه حضور پشتیبانی می شوند، امنیت بیشتری حس می کنند.

سخن نهایی

 سعی کنید تمام تلاش خود را کرده تا بهترین‌تان را در سایت فروشگاهی ارائه دهید. شرکت تجارت الکترونیک هوشمند سها امیدوار است زمانی که شما سایت فروشگاهی خود را تهیه کرده و خدمات لازم را در آن ارائه دادید، کسب و کار شما به تدریج رشد کرده و ویژگی های مثبت آن را درک کنید.

همه تفاوت را دوست دارند و شما باید همان نمونه متفاوت در بازار باشید. امیدواریم که نکات گفته شده به شما کمک کند تا انتظاراتتان از کسب وکارتان بیشتر شود. بهترین ها را برای سایت فروشگاهی شما آرزومندیم.

پایان رپرتاژ آگهی
طراحی سایت‌ فروشگاهی طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر