کد خبر: 664278 A

بارانی درباره کار کردن با علی دایی تصریح کرد: کار کردن با علی دایی لذت بخش است هر روز که علی دایی را می‌بینی برایت تازگی دارد.

محمد صادق بارانی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شرایط سایپا اظهار داشت: در دو هفته اخیر شش امتیاز گرفتیم آن هم در بازی‌هایی که خیلی سخت بود به خصوص در اهواز که گرمای هوا هم خیلی روی روند بازی تاثیر گذاشته بود.

وی درباره نتایج سینوسی سایپا افزود: چند بازیکن جدید به تیم اضافه شدند و نیاز به زمان دارند تا به هماهنگی برسند ما نقاط ضعفمان راشناسایی کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم تا پیش از شروع دوباره لیگ آن را برطرف سازیم.

بارانی درباره کار کردن با علی دایی تصریح کرد: کار کردن با علی دایی لذت بخش است هر روز که علی دایی را می‌بینی برایت تازگی دارد او بسیار بزرگ و دوست داشتی است.

هافبک سایپا در خصوص اینکه آیا نتایج پیکان را دنبال می‌کند یا خیر خاطرنشان کرد: فقط نتایج این تیم را دنبال می‌کنم شش سال در این تیم حضور داشتم جوانی‌ام را در این تیم گذاشتم زمانی که پیکان در لیگ یک بود با سختی‌های فراوان آن را به لیگ برتر آوردیم من در آن سال پیشنهادات خوبی داشتم اما در پیکان ماندم امسال شرایط طوری بود که باید جدا می‌شدم همیشه هم برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

بارانی در پایان در خصوص لیست تیم ملی گفت: من چند بازی ابتدایی لیگ را از دست دادم امیدوارم با تلاش خودم و علی آقا به تیم ملی دعوت شوم.

 

سایپا محمد صادق بارانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر