خبرگزاری کار ایران

پالس مثبت ستاره منچستر سیتی به عربستانی‌ها

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۹۸۶۳

کوین دی بروین بازیکن منچستر سیتی در مصاحبه‌ای گفت: از بازی در تیم‌های عربستانی استقبال می‌کنم.

به گزارش ایلنا، ستاره بلژیکی و 32 ساله منچستر سیتی در حالی که تنها یک سال از قراردادش با منچستر سیتی باقی مانده، در مصاحبه‌ای از علاقه خود برای بازی در تیم‌های عربستانی گفت.

دی بروین گفت که قراردادهای "باورنکردنی" پیشنهادی در لیگ حرفه ای عربستان می تواند در پایان دوران حرفه ای برای او جذاب باشد و توضیح داد که در مورد آینده خود با همسرش صحبت کرده است.

دی بروین به شبکه تلویزیونی بلژیکی VTM گفت: من هنوز یک سال قرارداد دارم، بنابراین باید به این فکر کنم که چه اتفاقی می افتد.

بزرگترین فرزند من اکنون هشت ساله است و چیزی جز انگلیس نمی داند. او همچنین می پرسد که تا کی در سیتی بازی خواهم کرد. زمانی که زمانش برسد، باید به روش خاصی با آن برخورد کنیم.

با توجه به سنی ک دارم باید در مورد همه چیز فکر کنم. شما در مورد مقادیر باورنکردنی صحبت می کنید که ممکن است پایان کار من باشد. گاهی اوقات باید در مورد آن فکر کنید.

دی بروین گفت که اگر دو سال را در عربستان سعودی سپری کند، درآمدش با 15 سال بازی کردن در تیم‌های اروپایی برابری می‌کند!

کاپیتان بلژیک که خود را برای یورو 2024 آماده می کند، تقریبا 5 ماه از فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داد و تنها 26 بازی در تمام رقابت ها انجام داد

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز