خبرگزاری کار ایران

صداقت: شرایط جدولی‌مان اجازه هیچ تصمیمی به ما نمی‌دهد

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۵۴۷۴

مصطفی صداقت مربی نساجی می‌گوید جدول لیگ برتر از نگاه نساجی اشتباه است و برای تغییر آن تلاش می‌کنند.

به گزارش ایلنا، نساجی در چارچوب رقابتهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت 18 در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف ذوب آهن می‌رود. مصطفی صداقت مربی نساجی در نشست خبری پیش از این بازی اظهار داشت: فردا با تیم اصیل و باشخصیت ذوب‌آهن بازی داریم که همواره سخت و چالش‌برانگیز بوده است که با حضور محمد ربیعی و کادرفنی‌اش شرایط سخت‌تر می‌شود. امیدوارم بتوانیم اتفاقات خوبی رقم بزنیم چرا که محکوم به جمع کردن امتیازات در هفته‌های پایانی لیگ‌برتر هستیم.

وی افزود: شرایط جدولی‌مان اجازه هیچ تصمیمی به ما نمی‌دهد، شرایط بحرانی داریم و امیدواریم و مطمئن هستیم که می‌توانیم شرایط جدولی‌مان را تغییر دهیم؛ در بازی فردا و دیگر بازی‌ها تمامی تلاش‌مان گرفتن حداکثر امتیازات را کسب کنیم و سروسامانی به شرایط جدولی‌مان بدهیم.

مربی تیم فوتبال نساجی بیان کرد: فوتبال شرایط غیرقابل پیش‌بینی را دارد و زیبایی این بازی و ورزش همین است، با تمام تلاش کادرفنی، مربیان و بازیکنان به شما قول می‌دهیم که بهترین کیفیت‌مان را ارائه دهیم، جدول لیگ‌برتر از نگاه باشگاه نساجی اشتباه است و برای تغییر آن تلاش می‌کنیم.

وی در پایان گفت: شرایط فکر کردن به محرومان و مصدومان را نداریم، اما در دیدار مقابل تراکتور تعدادی بازیکن مصدوم را در اختیار نداریم و در این دیدار هم محروم و مصدوم داریم و بازیکنان جایگزین همیشه با کیفیت خوب‌شان جوابگوی تلاش‌های ساکت الهامی بودند.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز