خبرگزاری کار ایران

| 09:46   
کد خبر : ۱۳۸۸۳۰۵
پارسال دیگر چه باید می‌کردیم؟

امیری: دوست داریم هواداران خوشحال به خانه بروند

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: هواداران ما بدانند که با وجود همه مشکلات پای کار هستیم، چون اکثر ما از دو سال قبل طلب داریم.

امیری: دوست داریم هواداران خوشحال به خانه بروند

به گزارش ایلنا، پس از برد بزرگ پرسپولیس در هفته دوم مقابل تراکتور، بازیکنان باتجربه مدافع عنوان قهرمانی دسته جمعی به میکسدزون آمدند تا در مورد شرایط این باشگاه صحبت کنند‌.

وحید امیری، کاپیتان پرسپولیس اولین بازیکنی بود که جلو آمد و پاسخگوی خبرنگاران شد. او گفت: امروز واقعا بازی فینال‌گونه‌ای بود که با تلاش تمام عوامل برنده شدیم. بازی خیلی سختی بود و الحمدالله که توانستیم سه امتیاز بازی را علی‌رغم تمام مشکلات بگیریم. جا دارد به هواداران پرشور تراکتور به خاطر تیم خوبی که دارند تبریک بگوییم، انشاالله در ادامه مسیر موفق باشند.

او در شروع گلایه‌هایش گفت: ما الان اینجا آمدیم که با هواداران‌مان درد و دل کنیم. باتوجه به اینکه صاحب اصلی باشگاه پرسپولیس هواداران هستند و می‌دانیم همیشه حق با هوادار است؛ چه در شرایط باشیم و چه در شرایط خوب. ما دوست داشتیم این گلایه را با هواداران هم در میان بگذاریم. باتوجه به اینکه تیم ما سال گذشته، سال فوق العاده‌ای را پشت سر گذاشت و همه عوامل از تدارکات، گروه پزشکی، کادرفنی و بازیکنان از هیچ تلاشی کم نگذاشتند. همه از بیرون فکر می‌کنند که در باشگاه ما همه چیز خوب است. جا دارد دست تک تک بازیکنان، کادرفنی، تدارکات و پزشکی را ببوسم چرا که علی‌رغم تمام مشکلات آمدند و می‌دانند یک هواداری هست که در خانه و ورزشگاه نسسته و دوست داریم خوشحال به خانه برود.

کاپیتان پرسپولیس در مورد مطالبات بازیکنان گفت: بازیکنان ما از سال قبل و سال قبل‌ترش طلب دارند و هنوز که هنوز است بازیکنان جدید و بازیکنانی که در تیم بودند، کوچکترین دریافتی نداشته‌اند. آپشن‌هایی که بازیکنان داشتند به قوت خودش باقی است. پارسال چه کاری باید پرسپولیس می‌کرد؟ امسال تیم ما نماینده ایران در آسیاست و باید همه شرایط فراهم شود و باید بتوانیم آبروداری کنیم. تک تک ما هرروز با هم صحبت می‌کنیم که از لحاظ ذهنی بازیکنان را تقویت کنیم. کسانی که مشکل دارند همه در حد خودشان است‌.

او در مورد انتظارشان از مسئولین باشگاه بیان کرد: امسال انتظارمان این بود بعد از قهرمانی، هیئت مدیره باشگاه تشریف بیاورند و تشکر کنند که علی‌رغم تمام کمبودها قهرمان شدیم. با باشگاه‌های دیگر کار نداریم، ما پرسپولیسیم. در حق تیم ما کوتاهی می‌شود‌. تلاش هیئت مدیره اثرگذار نبوده است.

او در ابن خصوص ادامه داد: ما انتظارمان از باشگاه این بود که به تعهداتش عمل کند. ما با این شرط آمدیم تمرین کردیم که باشگاه به تعهداتی که داشت عمل کند ولی این اتفاق نیفتاد. همین جا ازشان این رامی‌خواهم. تیمی که امروز مقابل این همه هوادار این فوتبال را نشان می‌دهد، بازیکنان در زمین و روی نیمکت دست به دست هم دادند که پرسپولیس در جایگاه بالاتری قرار بگیرد. این تیم لایق اتفاقات بهتری است و باید آبروداری کند. خواسته ما این است که به انتظاراتی که بازیکنان و کادرفنی دارند رسیدگی بشود وگرنه انتظار بیشتری نداریم. شاید قرارداد و آپشن‌های‌مان نسبت به تیم‌های دیگر کمتر باشد و سقف قرارداد را رعایت کردیم. با این شرایط ایده‌آل‌ها را برای‌مان فراهم کنید.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز