کد خبر: 1335477 A

تکذیب بودجه 740 میلیاردی فولاد خوزستان

نماینده فولاد خوزستان بودجه 740 میلیاردی این تیم را تکذیب کرد.

تکذیب بودجه  740 میلیاردی فولاد خوزستان

 امروز ۹ اسفندماه جلسه شورای ورزش خوزستان که با حضور استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.  سیداحمدپورهاشمی که به عنوان نماینده باشگاه فولاد در نشست حضور داشت، اظهار کرد: باشگاه فولاد در حال حاضر یکی از باشگاه‌هایی است که دارای مجوز حرفه‌ای از کنفدراسیون آسیا بوده و صاحب یک آکادمی بسیار خوب است و در حال حاضر در رده‌های سنی پایه در لیگ‌های کشوری و استانی فعالیت دارد.

 وی ادامه داد: در باشگاه فولاد دارای مدرسه حرفه‌ای فوتبال نیز هستیم که ۴۵۰ بازیکن در رده سنی زیر ۱۳ سال در حال آموزش هستند. ضمن اینکه یکی از اهدافی که باشگاه فولاد دنبال می‌کند کشف استعدادها و پرورش آن‌ها جهت استفاده در تیم بزرگسالان باشگاه است. همچنین تمام تیم‌های تیم رده پایه باشگاه صد در صد بومی شده‌اند و از تمام پتانسیل موجود در استان استفاده می‌کنیم.

نماینده باشگاه فولاد در واکنش به سؤال استاندار خوزستان مبنی بر اینکه گفته می‌شود فولاد این فصل ۷۴۰ میلیارد تومان در لیگ برتر هزینه کرده است و آیا این موضوع صحت دارد؟ گفت: خیر ۷۴۰ میلیارد تومان هزینه نکرده‌ایم و شایعه است.

وی همچنین در پاسخ به سؤال دیگر استاندار که چرا اکنون فولاد در رده نهم جدول رده‌بندی قرار دارد؟ عنوان کرد: در نیم‌فصل اول یک سری مشکلات در تیم به وجود آمد که تیم وارد حاشیه شد و این به خاطر برخوردهایی بود که بین کادر فنی و برخی بازیکنان ایجاد شد و همین باعث شد که بازیکنان خیلی خوب بازی نکنند و نتیجه مناسبی کسب نشد.

پورهاشمی همچنین در واکنش به این صحبت استاندار که چرا شرایط مدیریت نشد، ادامه داد: به هر حال لیگ شروع شده بود و دیگر نمی‌توانستیم بازیکنان را جابه جا کنیم و باید منتظر می‌ماندیم تا نقل و انتقالات زمستانه برسد و در آن مقطع نظر سرمربی وقت نیز مهم بود. البته در ادامه، وضعیت بهتر شد.

انتهای پیام/
فولاد خوزستان بودجه فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر