کد خبر: 1244674 A

رییس کمیته داوران خطاب به ناظران داوری بانوان گفت:با رفتار حرفه ای خود برای موفقیت و توسعه فوتسال بانوان گام بردارید.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، خداداد افشاریان، رییس کمیته داوران در مراسم افتتاحیه سمینار دانش افزایی ناظران داوری بانوان گفت: فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را به کار گرفت تا این دوره را برگزار کند. با توجه به شروع فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان و ضرورت برگزاری سمینار دانش افزایی پیش فصل ناظران داوری، این دوره با حمایت سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار شد.

وی ادامه داد: همانطور که می دانید فوتسال همیشه مظلوم واقع شده و در بخش داوران و ناظران، مخصوصا بانوان این امر بسیار حس می شود. ما از هیچ تلاشی برای موفقیت و روند رو به رشد شما ناظران دریغ نخواهیم کرد و با حمایت بیش از پیش از شما زمینه ساز توسعه و موفقیت تان در امر داوری فوتسال بانوان خواهیم بود.

رییس کمیته داوران در پایان گفت: فوتسال بسیار مظلوم است اگر دست به دست بدهیم میتوانیم قشر داوری و ناظران مخصوصا در حوزه فوتسال را در شرایط مناسب تری ببینیم. از شما می خواهم رفتار حرفه ای داشته باشید تا بهترین ها را فرا گرفته و به فوتسال مخصوصا بانوان کمک کنید و در روند هر چه بهتر برگزاری لیگ فوتسال تاثیر گذار باشید.

انتهای پیام/
خداداد افشاریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر