خبرگزاری کار ایران

| 06:32   
کد خبر : ۱۳۶۹۸۵۴

تامین 400 سری جهیزیه ویژه مددجویان و معلولان بوشهری توسط پتروشیمی جم

همزمان با سالروز ازدواج حضرت امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، پتروشیمی جم عهده‌دار تامین 400 سری جهیزیه به ارزش 80 میلیارد ریال برای مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی استان بوشهر شد.

تامین 400 سری جهیزیه ویژه مددجویان و معلولان بوشهری توسط پتروشیمی جم

به گزارش ایلنا؛ تفاهم‌نامه‌ سه‌جانبه تامین 400 سری جهیزیه برای مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی استان بوشهر مابین شرکت پتروشیمی جم، اداره کل بهزیستی استان بوشهر و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس روز گذشته (دوشنبه 29 خردادماه 1402) با حضور مدیرعامل منطقه ویژه، مدیرکل بهزیستی استان بوشهر و نماینده شرکت پتروشیمی جم در محل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به امضا رسید.
تعداد 400 سری جهیزیه‌ اهدایی به زوج‌های جوان نیازمند، به ارزش 80 میلیارد ریال توسط پتروشیمی جم تامین شده و به واجدین شرایط بر اساس اولویت‌ و دهک نیازمندی تحت پوشش اهدا می‌شود.
این اقدام مطابق با قوانین و مقررات مرتبط با سازمان بهزیستی کشور در راستای کمک به اقشار آسیب‌پذیر، ازدواج آسان جوانان، رونق و جهش تولید از طریق خرید کالای ایرانی و کمک به کارخانه و کارگران ایرانی بوده و با هدف ترویج اهتمام به انجام مستمر مسئولیت‌های اجتماعی شرکتها با رویکرد توانمندسازی صورت گرفته است.
پتروشیمی جم اسفندماه سال گذشته نیز با همین رویکرد، 77 سری جهیزیه با اعتبار 30 میلیارد ریال به زوج‌های جوان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر اهدا کرد. این شرکت با اختصاص بخشی از بودجه‌ خود در حوزه مسئولیت اجتماعی همواره در خدمت‌رسانی به جامعه پیرامونی اقدام موثری انجام داده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز