کد خبر: 1341480 A

حسینی:

در سال آینده باید توجه بیشتری به تولید شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حوزه های مختلف از جمله حوزه فولاد گام های بلندی در بحث تولید برداشته اند گفت: مقام معظم رهبری در طول سالیان گذشته محور اصلی شعارهای سال و به دنبال آن برنامه ریزی هایی که باید صورت گیرد را کمک به تولید و رفع موانع تولید درنظر گرفتند؛ سال آینده نیز کارهایی که صورت گرفته باید قوی تر از قبل دنبال شود و توجه بیشتری به تولید صورت گیرد.

در سال آینده باید توجه بیشتری به تولید شود

سید کریم حسینی در گفت وگو با ایلنا، با اشاره به ضرورت حمایت از تولید و افتخار آفرینی تولید کنندگان برای کشور بیان کرد:تولید پایه اقتصاد است لذا توجه به حوزه تولید مولفه مهمی در در مسیر رشد اقتصادی است تا برنامه های پیش بینی شده برای رشد تولید را محقق کرد. توجه به حوزه منجر به تقویت پایه های اقتصادی و رونق اشتغال خواهد شد.

 

وی در ادامه اظهار کرد: مقام معظم رهبری در طول سالیان گذشته محور اصلی شعارهای سال و به دنبال آن برنامه ریزی هایی که باید صورت گیرد را کمک به تولید و  رفع موانع تولید درنظر گرفتند. قطعا اتمام سال اتمام توجه به تولید نخواهد بود. سال آینده نیز کارهایی که صورت گرفته باید قوی تر از قبل دنبال شود و توجه بیشتری به تولید صورت گیرد. 

 

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افتخار آفرینی ها گروه فولاد مبارکه تصریح کرد: حوزه های مختلف از جمله گروه فولاد مبارکه گام های بلندی در بحث تولید برداشتند. صنعت فولاد یکی از صنایع اصلی است در تنوع تولید و تجارت نقش اصلی داشته است لذا توجه به این حوزه می تواند ما را به رشد اقتصادی بالاتری برساند. قطعا رشد تولید در هر حوزه ای به ویژه در حوزه صنعت فولاد هم باعث افتخار کشور است و هم یکی از شاخص ها خوبی برای تقویت رشد اقتصادی به شمار می آید. ان شالله بتوانیم در این حوزه شاهد تنوع بیشتر تولید باشیم. 

انتهای پیام/
رشد فولاد مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر