کد خبر: 1333440 A

در سال جاری صورت گرفت؛

تولید نزدیک به 11 میلیارد کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه شهید رجایی

مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین گفت: در سال جاری نزدیک به 11 میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص از سوی واحدهای سیزده گانه نیروگاه شهیدرجایی قزوین، تولید و وارد شبکه سراسری شده است.

تولید نزدیک به 11 میلیارد کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه شهید رجایی

به گزارش ایلنا، ابوالفضل موتابها گفت: از ابتدای امسال تاکنون 10 میلیارد و 733 میلیون و 746 هزار کیلووات ساعت انرژی خالص در واحدهای این نیروگاه تولید و به شبکه سراسری تحویل شده است.

مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین افزود: از این میزان انرژی، 5 میلیارد و 124 میلیون و 190 هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای گازی و بخاری نیروگاه سیکل ترکیبی و 5 میلیارد و 609 میلیون و 556 هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای250 مگاواتی نیروگاه بخار تولید شده است.

وی تصریح کرد: در بهمن امسال نیز 772 میلیون و 612  هزار کیلووات ساعت انرژی خالص در واحدهای بخاری و سیکل ترکیبی، تولید و به شبکه سراسری تحویل شد.

وی ادامه داد: از این میزان تولید میزان 328 میلیون و 674 هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه سیکل ترکیبی و 443 میلیون و 938 هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه بخار تولید شده است.

این مسئول یادآور شد: نیروگاه شهیدرجایی قزوین با تولید بیش از ۱۲ میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در سال، دومین تولیدکننده بزرگ کشور در تولید برق به شمار می‌رود.

انتهای پیام/
انرژی برق ساعت نیروگاه رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر