کد خبر: 1326263 A

مدیرکل بهزیستی استان:

۱۵۰۰ مددجوی بهزیستی قزوین در شهرک انرژی سهامدار می‌شوند

مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: در راستای اشتغالزایی و تامین معیشت مددجویان با حمایت با حمایت خیرین در شهرک انرژی هم برای یک‌هزار و ۵۰۰ مددجو سهام پنج کیلووات خریداری می‌شود.

۱۵۰۰ مددجوی بهزیستی قزوین در شهرک انرژی سهامدار می‌شوند

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی دهباشی‌پور گفت: اشتغال، مسکن و معیشت مددجویان تحت پوشش بهزیستی از اولویت‌های سازمان است و در همین راستا در سال جاری میزان اعتبار اشتغال ۱۲۵ میلیارد تومان بود.

مدیرکل بهزیستی استان قزوین ادامه داد: میزان تعهد اشتغال بهزیستی هم یک‌هزار و ۲۵۲ مورد است و اعتباراتی که برای خوداشتغالی بوده تخصیص پیدا کرده و استغال باثبات و دانش بنیان مورد تاکید است.

وی عنوان کرد: پنل‌های خورشیدی از مواردی است که برای اشتغال مددجویان در سطح کشور درحال پیگیری است و در استان هم مددجویانی که شرایط را دارند از آن بهره‌مند می‌شوند.

این مسئول ادامه داد: اعتبارات عمرانی بهزیستی هم نسبت به قبل رشد دو برابری داشته و به ۶ میلیارد تومان رسیده است، درآمد اختصاصی بهزیستی هم در سال جاری ۲۹۰ میلیون تومان و اعتبارات ملی جذب شده ۵۷ میلیارد تومان است.

دهباشی‌پور گفت: فاز یک مرکز توانبخشی بهزیستی با ۹۵ میلیارد تومان اعتبار در دست اجرا است و امیدواریم تا پایان سال افتتاح شود.

انتهای پیام/
استان قزوین انرژی بهزیستی پوشش سهام
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر