کد خبر: 1227094 A

«رویا نونهالی» بازیگر موزیک ویدئوی همایون شجریان شد

آلبوم «گاهِ فراموشی» بیست و دوم اردیبشهت ماه امسال با حمایت «ایکس ویژن» عرضه می‌شود.

«رویا نونهالی» بازیگر موزیک ویدئوی همایون شجریان شد

به گزارش ایلنا، آلبوم «گاهِ فراموشی» با اشعار فردین خلعتبری در هشت قطعه به نام‌های: «در شب بی‌تو، گاه فراموشی، مشتاق توام، پی در پی، خواب خاکی، با تو مست، نشان، محرم به اسرار» طی حدود دو سال تولید شده است.

در این اثر «رویا نونهالی» به عنوان بازیگر در موزیک ویدئوی یکی از قطعات این آلبوم به نقش آفرینی پرداخته است.

رامین صدیقی، رضا موسوی، کاوه عابدین و سحر فروزان از دست‌اندرکاران تولید این اثر و بیورن مه‌یر، کلاوس گزینگ، کارلو نیدرهاوزر و فردریک ژیل نوازندگان این اثر بوده‌اند.

همایون شجریان و فردین خلعتبری طی سال‌های اخیر آثاری در قالب آلبوم موسیقی منتشر کرده‌اند که آخرین آن سال ۱۳۹۸ به شکل آلبوم «امشب کنار غزل‌های من بخواب» بر اساس اشعار زنده یاد افشین یداللهی منتشر شده است.

این اثر در استودیوهای صبا (ایران) و ویوگاردن (اتریش) ضبط شده و صاحب امتیاز آن موسسه هنری ۱۴۰۰ آریا است.

این اثر پس از آلبوم «افسانه چشمهایت» دومین همکاری همایون شجریان با مجموعه مادیران است و پیش‌تر طرفین اعلام کرده‌اند که این همکاری استمرار خواهد داشت.

علاقمندان می‌توانند پس از رونمایی، نسخه دیجیتال این اثر را انحصارا از طریق سایت بیپ تیونز و نسخه فیزیکی آن را که به تیراژ محدود منتشر خواهد شد از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای شرکت مدیران، و با همکاری نشر و پخش جوان از فروشگاه‌های معتبر موسیقی، شهرکتاب‌ها و فروشگاه اینترنتی لورکا تهیه نمایند.

انتهای پیام/
رویا نونهالی همایون شجریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر