کد خبر: 1171454 A

یکم دی‌ماه آخرین مهلت ارسال آثار رقابتی و غیررقابتی جشنواره موسیقی فجر

شرکت‌کنندگان بخش رقابتی و غیر رقابتی جشنواره موسیقی فجر تا روز یکم دی‌ماه فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند.

یکم دی‌ماه آخرین مهلت ارسال آثار رقابتی و غیررقابتی جشنواره موسیقی فجر

به گزارش ایلنا به نقل از  ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، فراخوان ارسال آثار در بخش رقابتی و غیر رقابتی سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر یکم دی‌ماه به اتمام رسیده و این مهلت تمدید نخواهد شد. 

گفتنی است فراخوان بخش رقابتی به صورت باکلام و بی‌کلام در بخش‌های موسیقی (دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی، تلفیقی، پاپ، معاصر و ارکسترال ایران، کودک) و ناشر برگزیده و فراخوان بخش غیر رقابتی بر اساس آیین نامه جشنواره با هدف شناسایی، ظرفیت‌سازی و حمایت از فعالیت‌های خلاقانه هنرمندان و گروه‌های موسیقی سراسر کشور با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی تهیه و تنظیم شده است. 

گروه‌ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه‌ای و صاحبان آثار براساس اعلام فراخوان بخش رقابتی و غیر رقابتی تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۱ دیماه ۱۴۰۰ فرصت دارند بر اساس شرایط جشنواره در سایت به نشانی www. fajrmusicfestival. com ثبت نام کرده و یا به صورت حضوری آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران، خیابان انقلاب، خیابان خارک، کوچه هانری کربن، پلاک ۱۸ طبقه سوم ارایه کنند. 

سی‌ و هفتمین جشنوارۀ موسیقی فجر هم‌زمان و در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ به دبیری دکتر حسن ریاحی در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار می‌شود و جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

انتهای پیام/
آیین نامه جشنواره موسیقی فجر دی ماه موسیقی وزارت ارشاد فراخوان دفتر موسیقی مهلت ارسال آثار اتمام مهلت ارسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر