خبرگزاری کار ایران

دبیر شورای شهرداران شهرداری شیراز مطرح کرد؛

کلان‌پروژه‌های بی‌نظیری در حال اجرایی شدن است

کلان‌پروژه‌های بی‌نظیری در حال اجرایی شدن است
کد خبر : ۱۴۹۷۵۴۰

سرپرست شهرداری منطقه ۵ و دبیر شورای شهرداران شهرداری شیراز با حضور در یک برنامه تلویزیونی ، به تشریح عملکرد مدیریت شهری در مناطق یازده‌گانه پرداخت و در خصوص پروژه‌های مهم شهرداری توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، شهرام سبزیان فرد در این گفتگوی تلویزیونی با معرفی بخش‌های مختلف در شهرداری گفت: در مجموعه شهرداری کلان‌شهر شیراز دو ارکان معاونت‌ها و مناطق فعالیت می‌کنند که رکن اول هفت معاونت، مسائل راهبردی و سیاست‌گذاری شهرداری را انجام می‌دهند و رکن دوم مناطق یازده‌گانه هستند که مصوبات و دستورات شورای شهر و سیاست‌گذاری شهردار را تبیین می‌کنند.

دبیر شورای شهرداران شهرداری شیراز ادامه داد: در دو سال اخیر پنج محور از جمله محرومیت‌زدایی، مناسب‌سازی معابر، پروژه‌های شاخص عمرانی، جهش آسفالت با توجه به سیاست‌گذاری شورای شهر و تأکیدات شهردار در دستور کار مناطق یازده‌گانه قرارگرفته که اولویت آن امیدبخشی در سطح جامعه است.

وی با اشاره به تشکیل جلسات تخصصی در راستای برنامه‌ریزی درآمدی و فضاسازی محیطی در سال ۱۴۰۳ با مناطق یازده‌گانه بر ضرورت تحقق برنامه‌ریزی ماهانه مناطق در راستای رسیدن حداکثری به اهداف پیش‌بینی‌شده، تأکید کرد و گفت: برای رفاه، آسایش و ارائه خدمات بیشتر به شهروندان پروژه‌های خوبی در دست اجراست که تکمیل آن‌ها چهره شهر را متحول و زیباتر می‌کند.

 سرپرست شهرداری منطقه ۵ شیراز با بیان اینکه طبق آمار و ارقام اتفاقات خوبی در شهرداری رقم خورده است، تصریح کرد: شهرداری‌ در حوزه خدمات‌رسانی به مردم وضع خوبی دارد که این ادعا از ارائه نظر و پیشنهادات شهروندان از طریق سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ مشخص است.

دبیر شورای شهرداران شهرداری شیراز در خصوص آسفالت معابر نیز گفت: در طی یک سال گذشته دو میلیون مترمربع سطح معابر در مناطق یازده‌گانه روکش آسفالت انجام‌شده که معادل بالغ‌بر ۳۰۰ هزار تن روکش آسفالت می‌شود و می‌توان گفت وضعیت آسفالت معابر شهری شیراز رضایت‌بخش و مناسب است.

سبزیان‌فرد افزود: ما در خانواده بزرگ شهرداری افتخار می‌کنیم که به‌صورت شبانه‌روزی در حال خدمات‌رسانی به شهروندان فهیم هستیم‌ که این امر از تدابیر خوب شهردار کلان‌شهر شیراز بوده است.

وی گفت: یکی از اقدامات خوب شهرداری نهضت خدمات شهری با ۱۵ زیر پروژه است که ابلاغ و مصوب شده و این‌ها باتلاش مضاعف به‌صورت راهبری در حال اتفاق است.

سرپرست شهرداری منطقه ۵ شیراز با اشاره به دو پروژه جهش عمرانی و آسفالت که از پروژه‌های بزرگ هستند، افزود: دستور کار به مناطق برای مناسب‌سازی معابر ارسال‌شده که در حال انجام کار است.

سبزیان فرد با تقدیر از تلاش شبانه‌روزی شهرداران مناطق و اینکه ما خدمت گذار و خادم مردم هستیم، گفت: باتدبیر شهردار ابرپروژه‌های بی‌نظیری در حال اجرایی شدن است و چشم‌انداز کلان‌شهر شیراز مثبت است.

وی همچنین اظهار کرد: یکی از تأکیدات شهردار ارتباطات شهرداران با مردم است که شهرداران مناطق علاوه بر ملاقات عمومی هفتگی در شهرداری در مساجد محله، نماز جمعه و از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداران با مردم ارتباط دارند.

دبیر شورای شهرداران شهرداری شیراز در پایان بیان کرد: شهرداری نهادی است که درصدد فراهم کردن محیطی آرام و مطلوب برای شهروندان است و پرداختن به موضوعات مشترک و تخصصی در مناطق یازده‌گانه شهرداری در سال ۱۴۰۳ از اولویت‌های مهم است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز