کد خبر: 660547 A

معاون هماهنگ‌کننده نزاجا:

معاون هماهنگ‌کننده نزاجا تاکید کرد: کارکنان نیروی زمینی ارتش همچون سایر نیروها امروز در برابر هر گونه تهدیدی که کشور را در خطر بیاندازند، آمادگی مقابله، ایثار و جانفشانی دارند.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ علی جهانشاهی با اشاره به طرح‌های مختلف نیروی زمینی در جهت تغییر ساختار این نیرو، گفت: امروز به فضل الهی تیپ‌های پیاده و تکاور ما به تیپ‌های متحرک و هجومی و واکنش سریع تبدیل شده‌اند و این برنامه‌ها همچنان ادامه دارد.

وی افزود: به جرات می‌گویم که تحرک و آمادگی رزمی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نسبت به گذشته ارتقای بسیار زیادی پیدا کرده است.

معاون هماهنگ‌کننده نزاجا اضافه کرد: کارکنان نیروی زمینی ارتش همچون سایر نیروها امروز در برابر هر گونه تهدیدی که کشور را در خطر بیاندازند، آمادگی مقابله، ایثار و جانفشانی دارند.

جهانشاهی با بیان اینکه تغییراتی که در ساختار و تجهیزات نیروی زمینی صورت می‌گیرد بر اساس تهدیدات روز است، اظهار داشت: تامین نیازهای معیشتی کارکنان نزاجا، ارتقای روحیه کارکنان، آموزش به کارکنان، زدودن چهره کهنگی از محیط خدمت و بازسازی پادگان‌های نیروی زمینی اقدامات بسیار مثبتی است که طی یکی، دو سال گذشته انجام شده است.

امیر سرتیپ علی جهانشاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر