خبرگزاری کار ایران

رئیسی قهرمانی تیم ملی تکواندوی در رقابت‌های آسیایی را تبریک گفت

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۲۶۰۶

رئیس جمهور در پیامی قهرمانی تیم ملی تکواندوی مردان کشورمان در رقابت‌های آسیایی که موجب به اهتزاز درآمدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی و شعف و شادی مردم عزیز ایران شد، تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی تکواندوی کشورمان در آسیا به ملت بزرگ ایران و قدردانی از تلاش‌ها و زحمات مربیان و دست‌اندرکاران این تیم، تداوم این پیروزی‌ها برای ورزشکاران کشورمان در میادین مختلف ورزشی را از خدای متعال مسئلت کرد.

متن پیام رئیس جمهور به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

در بیست ‌‌و ششمن دوره رقابت‌‌های تکواندو قهرمانی آسیا، غیورمردان تیم ملی تکواندوی کشورمان در ادامه قهرمانی‌‌ها و افتخارآفرینی‌‌های فرزندان رشید این مرز و بوم در رشته‌‌های مختلف ورزشی، با ایستادن بر سکوی نخست این میدان ورزشی و به اهتزاز درآمدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی، موجب شعف و شادی مردم عزیز ایران شدند.

اینجانب با تبریک این موفقیت به مردم بزرگ ایران و قدردانی از تلاش‌‌ها و زحمات مربیان و دست‌‌اندرکاران این تیم، به همه قهرمانان و ورزشکاران درود می‌‌فرستم و تداوم پیروزی این عزیزان را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران»

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز