کد خبر: 1335440 A

مدیر مخابرات منطقه سمنان مطرح کرد؛

لزوم تجهیز ساختمان‌های نوساز به بستر فیبرنوری

مدیر مخابرات منطقه سمنان در دیدار با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، ضمن معرفی بستر ارتباطی فیبرنوری، بر لزوم تجهیز ساختمان‌های نوساز به این تکنولوژی تأکید کرد.

لزوم تجهیز ساختمان‌های نوساز به بستر فیبرنوری

به گزارش ایلنا، در این دیدار که به مناسبت روز مهندس انجام شد، مجید دارائی مدیر مخابرات منطقه سمنان ضمن تبریک این روز، تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های بارز مهندس، تولید فکر و ایده در راستای ارتقاء کیفیت خدمات فنی و مهندسی با هدف تأمین امنیت و آرامش مردم است و اگر این تولید فکر با تدبیر، خلاقیت و تعهد همراه باشد، بی‌تردید انتظارات از این قشر پرتلاش برآورده خواهد شد.

دارائی با اشاره به مزایای سرویس فیبرنوری در منازل با عنوان FTTH و خدماتی نظیر تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت بر بستر فیبرنوری، همکاری و همراهی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان را در نظارت و تأیید فعالیت‌های احداثی با هدف تجهیز ساختمان‌های در دست احداث به تکنولوژی فیبرنوری خواستار شد.

مدیر مخابرات منطقه سمنان با اشاره به اهمیت تقویت روابط همکاری دو سویه مجموعه مخابرات و نظام مهندسی، اظهار امیدواری کرد با گسترش این تعاملات، گام‌های مؤثری در امر خدمت‌رسانی، امنیت و رفاه حال هم‌استانی‌های عزیز برداشته شود.

در ادامه رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، ضمن خوش‌آمدگویی و ابراز خرسندی از برگزاری این دیدار، آشنایی مهندسان با تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و به کارگیری آن در امر ساخت و ساز را ضروری دانست.

مهدی حکیمی بالابردن سطح دانش مهندسان عضو سازمان، حرکت به سمت استفاده از ابزارهای نوین و بهره‌برداری از ساختمان‌های هوشمند، با رعایت کلیه قوانین ایمنی را از مهم‌ترین اولیت‌های سازمان برشمرد و از تعامل با مخابرات استان در امر آموزش فراگیر اعضای سازمان در حوزه ارتباطات در شاخه مهندسی ساختمان خبر داد.

انتهای پیام/
فیبر نوری مخابرات منطقه سمنان ساخنمانهای نوساز
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر