خبرگزاری کار ایران

فال حافظ متولدین هر ماه - دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳

فال حافظ متولدین هر ماه - دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳
کد خبر : ۱۵۰۲۴۰۳

فروردین

خوشبختانه ذهنتان امروز متمرکز و آماده است و این فرصت را به شما می‌دهد که برای رسیدن به نیت و اهدافتان گام بردارید. از این انرژی مثبت استفاده کنید و اجازه ندهید که ترس یا تردید شما را از حرکت باز دارد. به یاد داشته باشید که هیچ کس تجربیات و موقعیتی مشابه شما ندارد، پس به قضاوت‌ها و نظرات دیگران بی‌توجه باشید. به ندای درونتان گوش فرا دهید و با شجاعت به دنبال آرزوهایتان بروید. فرصتی برای انجام یک کار خیر و کمک به دیگران به شما دست خواهد داد. شاید این کار در ظاهر کوچک و ناچیز به نظر برسد، اما باور داشته باشید که همین قدم کوچک می‌تواند دریچه‌های موفقیت را به روی شما بگشاید و مسیر رسیدن به آرزوهایتان را هموارتر کند. احتیاط در امور مالی امروز به شدت توصیه می‌شود. حتی یک سهل‌انگاری کوچک می‌تواند ضررهای قابل توجهی به بار آورد. در تمامی معاملات و تصمیمات مالی با وسواس و دقت عمل کنید و در صورت نیاز از مشورت افراد باتجربه بهره‌مند شوید.

اردیبهشت

اکنون زمان آن است که از افکار و باورهای قدیمی که مانع پیشرفت شما هستند دست بکشید. شجاعت ریسک کردن و گام برداشتن در مسیرهای جدید را داشته باشید. به یاد داشته باشید که لذت واقعی زندگی در لحظه حال نهفته است و به زودی طعم شیرین وصال و تحقق آرزوهایتان را خواهید چشید. در پاسخ به دعوتی که به زودی دریافت خواهید کرد تعلل نکنید. به یاد داشته باشید که در قبال قولی که به شخصی داده‌اید مسئول هستید. اگر فردی به دنبال شما آمده و از شما تقاضای یاری دارد، طفره نروید و به تعهدات خود عمل کنید. سلامتی شما امروز در وضعیت مطلوبی نیست و این امر ناشی از بی‌توجهی شما به نیازهای بدنتان است. کمبود استراحت، سوءتغذیه و پرخوری از جمله عواملی هستند که به این کسالت و آشفتگی منجر شده‌اند. قلب شما سرشار از عشق و محبت است و تمایل دارید به هر طریق ممکن آن را ابراز نمایید. اگر متأهل هستید، فرصتی عالی برای ابراز عشق و قدردانی از همسرتان است. برای مجردین نیز احتمال آغاز یک رابطه عاطفی عاشقانه در روز پیش رو وجود دارد.

خرداد

صداقت صریح و بی‌پرده شما در گذشته، گاه زخم‌هایی بر دل اطرافیانتان نهاده است. امروز در بیان حقایق جانب احتیاط را رعایت کنید و با لحنی ملایم‌تر و سیاستی بیشتر، سخنان خود را به گوش مخاطب برسانید. به یاد داشته باشید که صداقت به معنای برملا کردن بی‌رحمانه حقایق تلخ نیست، بلکه می‌توان با ظرافت و درایت، حقیقت را به گونه‌ای بیان کرد که کمترین آزار را به دیگران برساند. در خصوص موضوعی که ذهن شما را به خود مشغول کرده، تلاشی برای آشتی دادن منطق و احساسات خود به کار ببندید. گذشته را رها کنید و به جای تمرکز بر ویرانه‌های آن، انرژی خود را صرف سازندگی و ارتقای خویش نمایید. روحیه جنگجوی شما در نبرد با چالش‌ها و موانع یاری‌گر شما خواهد بود، اما مراقب باشید که این نبرد به خودویرانگری منجر نشود. همکاری با افراد همفکر و بهره‌مندی از یاری و هم‌اندیشی آنان، گامی بلند در مسیر پیشرفت شما به شمار می‌رود. در جستجوی یاران و همراهانی باشید که در مسیر فکری و ایدئولوژیک با شما همسو هستند تا با اتکا به هم، قله‌های موفقیت را فتح نمایید.

تیر

امروز روزی است که دیگران از بودن در کنار شما لذت می‌برند و تمایلی به رها کردن شما به حال خودتان ندارند. شاید این شرایط مطابق میلتان نباشد، اما سعی کنید از این فرصت برای ارتقای روابطتان با اطرافیان بهره برده و از تعاملات اجتماعی لذت ببرید. پاسخ سوالی را می دانید، اما از افشای آن خودداری کنید. اجازه دهید حقایق در زمان مناسب و به شکلی سنجیده، آشکار شوند. سختی‌ها و چالش‌های متعددی را پشت سر گذاشته‌اید و اکنون، نوبت آن فرا رسیده است که طعم گوارای خوشی و شادمانی را بچشید. با اطمینان خاطر گام بردارید، چرا که هیچ مانعی در مسیرتان وجود ندارد. به یاد داشته باشید که شما از قدرت و توانایی ذاتی برای تبدیل هر شرایط ناخوشایندی به بهترین شکل ممکن برخوردار هستید. احتمالاً حسادت و کینه‌ای از سوی برخی افراد، در کمینتان خواهد بود، اما بهترین تدبیر در چنین شرایطی، بی‌اعتنایی و تجاهل نسبت به این افراد است. به زودی، سورپرایزی غیرمنتظره از طریق یکی از دوستان صمیمی‌تان به شما خواهد رسید

مرداد

امروز در بیان خواسته هایتان از دیگران محتاط باشید. لحنی احترام آمیز و غیر دستوری انتخاب کنید، چرا که احتمال سوء تفاهم بالا است. جملات امری می تواند این حس را القا کند که قصد کنترل زندگی آنها را دارید، لذا با ظرافت بیشتری خواسته خود را بیان نمایید. در صورت بروز مخالفت از سوی اطرافیان، حفظ فاصله و پرهیز از بحث و جدل توصیه می شود. بی تفاوتی بهترین واکنش در این شرایط است. با اطرافیان خود با مهربانی و عطوفت بیشتری رفتار کنید. هیچ کس نسبت به شما تعهدی ندارد و انتظاراتی را به آنها تحمیل نکنید. از قضاوت افراد بر اساس ظاهر آنها خودداری کنید. لبخند بر لب داشتن الزاما نشان دهنده شادمانی نیست. در سخنان خود صداقت را پیشه کنید و از دروغ گفتن پرهیز نمایید. در غیر این صورت، با وجود تظاهر به تأیید از سوی دیگران، اعتماد آنها را از دست خواهید داد و حرف هایتان در آینده وزنی نخواهد داشت. از ادامه حرکت در مسیر تکراری و یکنواخت زندگی خود پرهیز کنید و به دنبال ایجاد تحول و پویایی در روند زندگی‌تان باشید.

شهریور

مسئولیت‌ها و تعهدات خانوادگی بر دوش شما سنگینی می‌کند و نمی‌توانید نسبت به آن‌ها بی‌تفاوت باشید. این تعهدات خاطر شما را آزرده می‌کند و آرامش خاطر را از شما سلب کرده است. میل به آسایش و رفاه شخصی در شما وجود دارد، اما حاضر به رنجاندن یا ناراحتی عزیزان خود نیستید. وظایف خود را به سرعت و به بهترین نحو انجام دهید. بعد از ظهرتان را به دلخواه خود بگذرانید و از اوقات فراغت خود لذت ببرید. اگر در ابتدای مسیر اشتباهی مرتکب شده‌اید، نگران نباشید. هنوز فرصت کافی برای جبران وجود دارد. به جای پشیمانی، بر خود مسلط شوید و با قدرت به مسیر خود ادامه دهید. از فرصتی که پیش می‌آید برای بیان دلخوری خود از کسی که در زمان عصبانیت حرفی آزاردهنده به شما زده است استفاده کنید.

این کار به شما کمک می‌کند تا از رنج و عذاب درون خود رها شوید. اگر احساس نیاز به یاری و همدلی دارید، از درخواست کمک و مشورت با افراد مورد اعتمادتان دریغ نکنید. اتکا به توانایی‌های فردی در همه ی مواقع، راهگشای حل مشکلات نیست و یاری رساندن دستان یاریگر دیگران، می‌تواند نجات‌بخش شما در تنگناها باشد.

مهر

امروز احتمال بروز یک سوءتفاهم یا مشاجره جزئی بین شما و یکی از دوستان یا همکارانتان وجود دارد. این اتفاق ممکن است شما را غمگین یا ناامید کند. اجازه ندهید که این موضوع روحیه شما را خراب کند و انرژی مثبتتان را از بین ببرد. تمرکز اصلی شما در این روزها باید بر روی روابط عاطفی‌تان باشد. کلمات محبت‌آمیز و دلنشینی که به زبان می‌آورید، در قلب کسی که دوستش دارید نفوذ خواهد کرد و او را شادمان خواهد کرد. در بیان احساسات خود صادق باشید، اما مراقب باشید که احساساتتان به دیگران، به خصوص همسرتان، خدشه‌ای وارد نکند. به یاد داشته باشید که مبنای عشق به دیگران، عشق به خود است. برای اینکه بتوانید دیگران را دوست داشته باشید، باید ابتدا خودتان را دوست داشته باشید و ارزش قائل باشید. به زودی خبری خوشحال‌کننده دریافت خواهید کرد. در تجزیه و تحلیل این خبر و تصمیم‌گیری نهایی محتاط باشید و شتاب نکنید. احتمال آمدن یک مهمان ناخوانده به منزل شما وجود دارد. این ملاقات می‌تواند غیرمنتظره و چالش‌برانگیز باشد.

آبان

امروز خبرهای غیرمنتظره‌ای در انتظار شماست که می‌تواند زندگی حرفه‌ای و شخصی شما را تحت‌الشعاع قرار دهد. این خبرها ممکن است مربوط به ترفیع شغلی، یک چالش جدید و هیجان‌انگیز یا هر فرصت دیگری باشد که مدت‌ها منتظر آن بوده‌اید. با وجود اشتیاق و تمایلی که به پیشرفت دارید، ممکن است در ابتدا در پذیرش این فرصت‌ها دچار تردید و دودلی شوید. این تردید می‌تواند ناشی از کمبود اعتماد به نفس یا ترس از ناشناخته‌ها باشد. اجازه ندهید که این احساسات موقتی شما را از رسیدن به اهدافتان بازدارند. به توانایی‌ها و استعدادهای خود ایمان داشته باشید و با شجاعت و جسارت قدم در مسیر پیشرفت بگذارید. این فرصت‌ها می‌توانند اثرات مثبت و ماندگاری بر زندگی شما داشته باشند و شما را به موفقیت‌های بزرگی رهنمون کنند. اخیراً اظهار نظرهای منفی از سوی دیگران شنیده‌اید که اعتماد به نفس شما را خدشه‌دار کرده است. به یاد داشته باشید که همه افراد در مسیر موفقیت با چالش‌ها و موانعی روبرو می‌شوند. کسالت و رخوت این روزها، ریشه در یکنواختی و فقدان تنوع در زندگی شما دارد.

آذر

امروز یکی از دوستانتان از شما تقاضای کمک مالی می‌کند. قرض دادن یا قرض گرفتن پول می‌تواند چالش‌های زیادی را در روابط دوستانه ایجاد کند. به جای قرض دادن پول، به دوستتان کمک کنید تا راه‌های بهتری برای حل مشکل مالی خود پیدا کند. مبلغی که شما می‌توانید به او قرض بدهید ممکن است مشکل او را به طور کامل حل نکند. این کار فقط می‌تواند منجر به ایجاد درگیری و مشکلات بیشتر بین شما شود. این روزها ذهنتان پر از ایده‌های بلندپروازانه و خلاقانه است. در دنیای تصورات خود سیر می‌کنید و مرزهای ممکن را پشت سر می‌گذارید.  از این قدرت تخیل برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. اگر قصد دارید در یک ملاقات کاری کسی را تحت تاثیر قرار دهید، ابتدا علایق و سلایق او را به دقت بررسی کنید. با انجام این کار می‌توانید، صحبت‌های جالبی با او داشته باشید. او را تحت تاثیر دانش و اطلاعات خود قرار دهید. شانس موفقیت خود را در این ملاقات افزایش دهید

دی

امروز ثبات فکری لازم را نداشته و تمرکزتان بر روی امور مهم ممکن است با خطا همراه باشد. به جای دست و پا زدن و غرق شدن در کارهای مهم، روز خود را به امورات کم اهمیت تر اختصاص دهید و از این طریق ذهن خود را آرام نگه دارید. فراموش نکنید که مهربانی و یاری رساندن به دیگران، امری نیکوست، اما نباید به بهای نادیده گرفتن نیازها و خواسته های خودتان تمام شود. با کمی تغییر در سبک زندگی و نگرشتان، خواهید دید که اوضاع به نفع شما تغییر خواهد کرد و اتفاقات خوشایندی در راهتان خواهد بود. در رابطه با مسائل عاطفی، منتظر یک سورپرایز بزرگ باشید. در حال حاضر، در روابط عاطفی خود با کسی که دوستش دارید، دچار چالش و دلخوری هستید و احساس فاصله می کنید. ریشه این مشکلات به زودی آشکار خواهد شد. با این حال، به دلیل فشارهای روانی که بر شما وارد است، توصیه می شود از اتخاذ تصمیمات مهم و سرنوشت ساز در این روزها خودداری کنید و اندکی به خودتان زمان بدهید تا با ذهنی آرام و شرایطی بهتر، تصمیمات درست را اتخاذ نمایید.

بهمن

مدتی است که موضوعی خاص ذهن شما را به خود مشغول کرده و فکرتان را درگیر نموده است. زمان آن فرا رسیده که با تمرکز و دقت بر افکارتان، تصمیم قطعی و نهایی خود را در این خصوص اتخاذ کرده و برای همیشه به آن پایبند باشید. به توانایی های خود ایمان داشته باشید و با قاطعیت در مسیر تصمیم تان گام بردارید. شما فردی انعطاف‌پذیر هستید و در بسیاری از مواقع به خاطر حفظ آرامش و تعادل در روابطتان، از خواسته‌های خود می‌گذرید. اما به یاد داشته باشید که گاهی اوقات لازم است کمی خودخواه باشید و به نیازها و خواسته‌های خودتان نیز توجه کنید. اگر همیشه در حال فداکاری باشید، در نهایت به ضرر خودتان تمام خواهد شد. درست است که موفقیت شما تا حدی به کمک و حمایت دیگران وابسته است، اما نقش اساسی را در این مسیر خود شما ایفا می‌کنید. به توانایی‌ها و استعدادهای خود ایمان داشته باشید و با اعتماد به نفس برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید.

اسفند

به زودی یکی از دوستان قدیمی شما به دیدارتان می‌آید و از شما تقاضایی می‌کند. اگر از این دوست دل خوشی ندارید و یا با درخواست او موافق نیستید، رک و صادقانه حرف دلتان را به او بزنید. شما دارای قدرت تشخیص خوبی در کارها هستید. با این حال، به دلیل مشغله‌های زیاد و حواس‌پرتی ممکن است در این روزها تصمیمی اشتباه بگیرید و به بیراهه بروید. مراقب باشید و با دقت و وسواس بیشتری عمل کنید. در غیر این صورت، ممکن است با چالش‌ها و مشکلاتی روبرو شوید. امروز صحبت‌هایتان محتاط‌تر باشید. قبل از اینکه چیزی بگویید، به عواقب آن خوب فکر کنید. ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که لازم باشد از دوست یا همکارتان دفاع کنید. در این شرایط شجاعت خود را از دست ندهید و از او حمایت کنید. وقت آن رسیده که در رفتار خود تغییری ایجاد کنید. به جای اینکه همیشه به یک شکل رفتار کنید، سعی کنید متناسب با شرایطی که در آن قرار می‌گیرید، عکس‌العمل نشان دهید. روزهای خوشی در انتظار شماست. از مشکلات نترسید و با شجاعت و پشتکار آنها را پشت سر بگذارید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز