خبرگزاری کار ایران

فال حافظ متولدین هر ماه - جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳

فال حافظ متولدین هر ماه - جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳
کد خبر : ۱۵۰۱۲۷۶

فروردین

احساس می‌کنید در شغل فعلی‌تان به بن‌بست رسیده‌اید و تلاش‌هایتان بی‌نتیجه مانده‌اند؟ وقت آن رسیده که به دنبال فرصتی جدید باشید که به شما آینده‌ای درخشان‌تر را نوید دهد. شروع جستجو کار سختی نیست. کافیست سری به اینترنت بزنید و در سایت‌های کاریابی معتبر به دنبال شغل مورد نظرتان بگردید. رزومه خود را به روز رسانی کنید و از تجربیات و مهارت‌هایتان به بهترین نحو استفاده کنید. همچنین می‌توانید با افرادی که در زمینه مورد علاقه شما فعالیت می‌کنند مشورت کنید و از تجربیات آنها بهره ببرید. به یاد داشته باشید که شما لایق بهترین‌ها هستید و فقط کافیست کمی تلاش کنید تا شغل ایده‌آلتان را پیدا کنید. به زودی اتفاقی غیرمنتظره در خانواده شما رخ خواهد داد که این اتفاق می‌تواند موجب خوشحالی و مسرت فراوان شما و اعضای خانواده‌تان شود. در مواجهه با مشکل پیش آمده اخیر، سعی کنید با برقراری عدالت و انصاف راه‌حلی عادلانه برای آن پیدا کنید. از ظلم و ستم به دیگران پرهیز کنید و به حقوق آنها احترام بگذارید. به زودی آنچه را که از دست داده‌اید، به دست خواهید آورد.

اردیبهشت

امروز می تواند روزی سرشار از تحولات مثبت در زندگی عاطفی و شغلی شما باشد. اگر در حال حاضر در یک رابطه عاشقانه هستید، ممکن است شاهد عمیق تر شدن احساسات و افزایش صمیمیت بین خود و همسرتان باشید. برای مجردها نیز احتمال آشنایی با فردی جدید و جذاب وجود دارد که با هوش و ذکاوت خود شما را مجذوب خود می کند. از آنجایی که احتمال آشنایی با افراد جدید وجود دارد، سعی کنید در ابتدای روز به ظاهر خود رسیدگی کنید و با ظاهری آراسته و مرتب در محل کار یا مکان های عمومی حاضر شوید. اگر قصد انجام کاری را دارید که برایتان اهمیت دارد، شکیبایی و حوصله را پیشه کنید و با برنامه ریزی دقیق و استفاده از هوش و ذکاوتی که دارید برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید. به احتمال زیاد خبرهای خوشی از طرف مسافری برای شما خواهد رسید که می تواند موجب شادی و دلگرمی شما شود. ممکن است در روز جاری فرصتی برای تغییر شغل یا محل زندگی شما به وجود آید. در این مورد با عقلانیت و بدون تردید تصمیم گیری کنید و از شتابزدگی بپرهیزید. در انجام معاملات و تعاملات روزمره احتیاط کنید و مراقب باشید که فریب افراد سودجو را نخورید.

خرداد

امروز ممکن است شاهد تحولاتی در خودتان باشید که به طور شگفت انگیزی اعتماد به نفستان را افزایش می دهد. این تغییر ناشی از دگرگونی های مثبتی است که در درون شما رخ داده است. گویی بار سنگینی از استرس و فشار روانی را از دوش خود برداشته اید و حالا شاداب تر و جوان تر به نظر می رسید. در این روز فرصتی برای ملاقات با فردی پیش می آید. سعی کنید در این ملاقات با صراحت و صداقت کامل صحبت کنید و هیچ چیز را در دلتان نگه ندارید. در مورد نیتی که در دل دارید فعلا تصمیم عجولانه ای نگیرید. بهتر است قبل از هر اقدامی با دقت به جوانب مختلف موضوع فکر کنید و سپس تصمیم نهایی را اتخاذ کنید. آرزوهای بزرگی در سر دارید، اما مراقب باشید که در دام افراد سودجو گرفتار نشوید. کسانی هستند که ممکن است بخواهند از تلاش و زحمت شما سوء استفاده کنند و ثمره آن را به نفع خود ببرند. در حال حاضر به دنبال راهی هستید که به زندگی شما معنا و مفهوم ببخشد. این جستجو می‌تواند شما را به سمت علایق و فعالیت‌های جدید سوق دهد. از امتحان کردن چیزهای جدید نترسید و در مسیر کشف خویشتن و یافتن هدف در زندگی قدم بردارید.

تیر

احتمالاً امروز در محل کار یا زندگی خود با چالشی روبرو خواهید شد که تمرکزتان را به هم می‌ریزد و انجام کارها را برایتان دشوار می‌کند. تا جایی که می‌توانید سعی کنید از قرار گرفتن در موقعیت‌های تنش‌زا خودداری کنید. در این روز مکالمه‌ای طولانی و غیرمنتظره با فردی که دوستش دارید خواهید داشت. این گفتگو می‌تواند فرصتی برای بیان عمیق‌ترین احساساتتان به یکدیگر باشد. اگرچه ممکن است این صحبت‌ها در ظاهر تاثیر مستقیمی بر وضعیت رابطه شما نداشته باشند، اما درک عمیق‌تری از یکدیگر به شما می‌دهد و ممکن است هر دوی شما را به فکر فرو ببرد و حتی آینده این رابطه را به چالش بکشد. از تغییرات و تحولات اخیر زندگی خود نگران نباشید. بی انگیزگی و ناامیدی را کنار بگذارید، زیرا این افکار منفی فقط شما را از رسیدن به اهدافتان دورتر می‌کند. به مکانی آرام بروید و با خودتان خلوت کنید. این خلوت می‌تواند به شما در یافتن راه‌حل‌های مناسب برای مشکلاتتان و تصمیم‌گیری‌های درست کمک کند. شما در انتظار کمک از دیگران برای حل مشکلی هستید، اما این کمک به موقع انجام نخواهد شد.

مرداد

امروز فرد مورد علاقه شما به طور غیرمنتظره‌ای سکوت اختیار کرده است و ممکن است از دیروز تا کنون هیچ تماسی با شما نگرفته باشد. این سکوت می‌تواند باعث ایجاد تردید در شما نسبت به احساسات این فرد، رابطه تان با او و حتی دوست داشتن شما توسط او شود. در چنین شرایطی مهم است که آرامش خود را حفظ کرده و رفتاری منطقی داشته باشید. غرق شدن در افکار منفی و بدبینانه فقط اوضاع را بدتر می‌کند. به جای اینکه به سرعت نتیجه‌گیری کنید، سعی کنید کمی به وضعیت روحی و زندگی شخصی طرف مقابلتان فکر کنید. ممکن است او در حال حاضر با مشکلاتی روبرو باشد که باعث شده‌اند نتواند با شما تماس بگیرد. حتی اگر به نظرتان بعید می‌رسد، به یاد داشته باشید که راه بازگشت برایتان باز است و هنوز می‌توانید سوءتفاهم پیش آمده را جبران کنید. راهی که در حال حاضر در پیش گرفته‌اید ممکن است پر از چالش و خطر باشد. انتظارات خود را از دیگران کم کنید و با واقع‌بینی بیشتری به موضوع نگاه کنید. در آینده نزدیک، شاهد تغییری در تفکرات و باورهای خود خواهید بود. این تغییر نگرش می‌تواند نتایج و پیامدهای مختلفی در زندگی شما داشته باشد.

شهریور

امروز موجی از عشق و احساسات عمیق نسبت به شریک زندگی یا فردی که دوستش دارید در وجودتان احساس خواهید کرد. اما جسارت کافی برای بیان صریح این عواطف را ندارید. شاید واکنش او مطابق انتظارتان نباشد، اما بدون شک توجه شما او را تحت تاثیر قرار خواهد داد. با این حال، اگر این یک رابطه نوپا باشد، بهتر است از انتظارات خود کاسته و برای آینده‌ای درخشان برنامه‌ریزی دقیقی نکنید. شما شخصیتی بسیار خوش‌رو دارید و این ویژگی در نزد اطرافیانتان، به خصوص شریک زندگیتان، بسیار محبوب است. اما مراقب باشید که زیاده‌روی در خوش‌رویی گاه می‌تواند او را آزرده خاطر کند. هنوز خاطره‌ی از دست دادن چیزی که برایتان ارزشمند بوده، در ذهنتان مرور می‌شود و از این بابت غمگین هستید. این اتفاق تلخ به دلیل اشتباهات شما رقم خورده است. اما نباید امید خود را از دست بدهید. به آینده‌ای روشن‌تر بیندیشید و برای جبران اشتباهاتتان تلاش کنید. در حال حاضر از موقعیت شغلی مناسبی برخوردار هستید. از عملکردتان کمتر ایراد گرفته می‌شود و مورد تایید و تشویق اطرافیانتان قرار دارید. این امر اعتماد به نفس شما را افزایش داده و به پیشرفتتان در کار کمک خواهد کرد.

مهر

امروز، مسائل مالی ذهن شما را آشفته کرده و نگرانی‌هایی در مورد درآمدتان دارید. این دغدغه‌ها، مخصوصاً اگر صاحب کسب و کار شخصی باشید، می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. مراقب باشید که در این افکار غرق نشوید و اجازه ندهید ترس و ناامیدی، واقعیت را وارونه جلوه دهد. با نگاهی منطقی به شرایط، به جای هدر دادن زمان و انرژی برای نگرانی، به دنبال راه‌حل باشید. به خودتان و اطرافیانتان احترام بگذارید. مشکلات شغلی شما در یک سازمان دولتی حل خواهد شد، اما نیاز به صبر و حوصله دارد. در صورت داشتن تعهدی، آن را ادا کنید. اطرافیانتان نگران شما هستند و از احوالاتان بی‌خبرند. وقت آن است که با استراحت و حضور در جمع دوستان، حال خودتان را بهبود ببخشید. امروز با فردی نادان روبرو شوید که حرف‌های بی‌معنی می‌زند. در مقابل او صبور باشید و با منطق و استدلال او را به اشتباهش آگاه کنید. از بحث و جدل بیهوده پرهیز کنید و آرامش خود را حفظ نمایید. اگر قصد فروش چیزی را دارید، امروز زمان مناسبی برای این کار است. اما فعلاً از خرید خودداری کنید، زیرا زمان مناسبی برای این کار نیست.

آبان

امروز، رفتار سرد و بی‌روحِ عزیزانتان شما را نگران و مضطرب کرده است. سکوت او و عدم تمایلش به صحبت، باعث شده تا به دلایل مختلفی فکر کنید و نگران از ناراحتی یا رنجش او باشید. احتمالاً این رفتار ریشه در مسائل شغلی، خانوادگی یا مالی او دارد و ارتباطی به شما ندارد. بهترین کار در این شرایط، نشان دادن همدلی و حاضر بودن برای صحبت و یاری رساندن به او در صورت نیاز است. به یاد داشته باشید که هر کس در روابط، چهره ی واقعی خود را به مرور نشان می‌دهد. اگر این شخص با رفتار فعلی خود شما را آزار می‌دهد و دوستش ندارید، نیازی به تحمل این شرایط و فشار آوردن به خودتان نیست. امروز فرصتی برای حضور در یک جمع دوستانه یا اجتماعی خواهید داشت. در این جمع، با یکی از دوستان یا آشنایان قدیمی خود دیدار خواهید کرد که به نظر می‌رسد کاملاً تغییر کرده است. خوشبختانه این تغییرات مثبت هستند و ناگهان مجذوب این شخص می‌شوید. اگر این فرد از جنس مخالف است و به او علاقه‌مند هستید، از ابراز احساس خود نترسید. شاید او همان همسر رؤیایی شما باشد که تقدیر دوباره او را به سر راهتان آورده است.

آذر

پیشنهاد شغلی جدیدی نیز به شما ارائه می‌شود. قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، به طور کامل جوانب مختلف را بسنجید و مشورت با فردی باتجربه و آگاه را فراموش نکنید. خوشبختانه اوضاع کاری شما رونق گرفته است، اما مراقب باشید که مغرور نشوید. دستاوردهای شغلی شما و چشم‌اندازهای پیش رو، در حالی که موجی از شادی و امیدواری را در شما به ارمغان می‌آورند، نگرانی‌هایی را نیز در دل عزیزانتان ایجاد کرده‌اند. آنها از کم شدن زمان با شما و کمرنگ شدن صمیمیتتان در هراسند. این نگرانی‌ها تا حدی بجاست و شما باید برای رفع آن‌ها و ایجاد آرامش در دل خانواده‌تان تلاش کنید. امروز فرصتی عالی برای اثبات تعهدتان به آنها و نشان دادن این است که علیرغم مشغله‌هایتان، همچنان برایتان در اولویت هستند. درست است که این روزها با چالش‌هایی روحی دست و پنجه نرم می‌کنید و گاه نیاز به تنهایی و خلوت دارید. اما نگران نباشید، فاصله گرفتن از جمع‌های خانوادگی و دوستانه در این شرایط مشکلی ایجاد نمی‌کند. با این حال، حضور در جمع‌های ناآشنا و غریبه می‌تواند اوضاع را بدتر کند.

دی

مانند هر انسانی، آرزوی یک زندگی عادی را در سر دارید. اما گاهی اوقات، سرشت منحصر به فرد شما با چارچوب‌های زندگی روزمره در تضاد است و شما را از لذت بردن کامل از آن باز می‌دارد. اما مشکل از شما نیست، مشکل از شغلتان است! اگر احساس می‌کنید کار فعلیتان مانع شکوفایی خلاقیت و استعدادهایتان می‌شود و فرصتی برای تجربه ی یک زندگی پویا و لذت‌بخش به شما نمی‌دهد، اکنون زمان آن است که دست به یک تغییر اساسی بزنید. شما آماده ی پذیرش چالش‌های جدید هستید و از پتانسیل لازم برای موفقیت در مسیرتان برخوردارید. در کنار این تغییر، به سلامتی خود نیز توجه کنید. تغذیه ی سالم و متعادل، انرژی لازم برای گذر از این دوران پرفشار را به شما خواهد داد. مراقب باشید که فرصت دیدار با فردی خاص را از دست ندهید. این ملاقات می‌تواند سرآغاز تحولات مثبتی در زندگی شما باشد. شروع به پس‌انداز کنید، حتی اگر مبالغ ناچیزی باشد. به زودی به این ذخایر نیاز خواهید داشت. و در نهایت، دوستان خود را فراموش نکنید. امروز با آنها تماس بگیرید و جویای احوالشان شوید. محکم کردن روابط دوستانه، در مواقع نیاز، تکیه‌گاهی مطمئن برای شما خواهد بود.

بهمن

در میان هیاهوی روزمرگی، گویی نغمه ی زندگی از دل نواخته نمی شود. روزها رنگ خاکستری به خود گرفته اند و در این میان، شما به دنبال گمشده ای در اعماق وجودتان هستید. شاید این گمشده، شوق و اشتیاقی باشد که زمانی در شما شعله ور بود، یا شاید عشقی نافرجام که هنوز در قلبتان ریشه دارد. هر چه که هست، شما در جستجوی قطعه ای گمشده از هویت خویش هستید. اما ناامید نباشید! این حس پوچی و سرگشتگی موقتی است. در اعماق وجودتان، چشمه ای از امید و روشنایی نهفته است که منتظر جرقه ای برای فوران است. به ندای قلبتان گوش فرا دهید و به دنبال علایقی بروید که شما را به سمت شادابی و سرزندگی رهنمون می کنند. از گذشته درس بگیرید، اما در آن غرق نشوید. آینده ای روشن در انتظار شماست، به شرطی که شجاعت قدم برداشتن در مسیر ناشناخته را داشته باشید. به یاد داشته باشد، شما تنها نیستید. در این مسیر پر فراز و نشیب، دوستان بسیاری هستند که می توانند همراه و همدل شما باشند. از یاری رساندن به خود و دیگران دست برنداریذ. عشق، محبت و بخشش را دریغ نکنید، چرا که اینها کلیدهای گشاینده ی دروازه های خوشبختی هستند. و در نهایت، هرگز از رویاهایتان دست نکشید. به یاد داشته باشید که “خواستن، توانستن است”.

اسفند

امروز ممکن است ناگهان و بدون برنامه‌ریزی قبلی، ایده‌ای برای شروع یک شراکت حرفه‌ای یا تجاری به ذهنتان خطور کند. شاید با یکی از دوستان‌تان در مورد این موضوع صحبت کنید و تصمیمات مهمی در این زمینه اتخاذ نمایید. یا برای افراد مجرد احتمال دارد امروز در یک نگاه عاشق فردی شوید. این شخص ممکن است تفاوت‌های زیادی با شما داشته باشد و رابطه‌تان فراز و نشیب‌های متعددی را تجربه کند. با این حال، اگر تلاش کافی به خرج دهید، احتمالاً می‌توانید مشکلات را حل کرده و حتی به ازدواج با این فرد فکر کنید. اگر طرف مقابلتان به تلاش‌های شما بی‌توجهی نشان داد، ناراحت نشوید. او شاید قصد آزار و اذیت شما را نداشته باشد، بلکه فقط می‌خواهد از میزان علاقه و جدیت شما مطمئن شود. تسلیم نشوید و به دنبال اهدافتان بروید. امروز، سخنان گزنده یا رفتار سرد یکی از دوستانتان یا یکی از اعضای خانواده، قلبتان را آزرده خواهد کرد. شاید به این فکر فرو بروید که چه اشتباهی مرتکب شده‌اید که چنین رفتاری را به دنبال داشته است. اما خودتان را سرزنش نکنید و به دنبال مقصر نباشید. به احتمال زیاد، این شخص درگیر مشکلات شخصی است که ذهنش را به خود مشغول کرده و این رفتار ربطی به شما ندارد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز