خبرگزاری کار ایران

| 19:34   
کد خبر : ۱۳۸۴۴۲۹

انجام ۱۱۲مأموریت آتش‌نشانان در پی بارش باران در مشهد

مدیر عامل آتش‌نشانی مشهد از انجام ۱۱۲ماموریت مربوط به بارش باران و تندباد عصر امروز در این کلانشهر توسط آتش‌نشانان ۵۴ ایستگاه خبر داد.

انجام ۱۱۲مأموریت آتش‌نشانان در پی بارش باران در مشهد

به گزارش ایلنا از مشهد، آتشپاد دوم مجید فرهادی با بیان این مطلب گفت: از ساعت ۱۵ تا ساعت ۱۹ امروز ۱۸۹۷ تماس با سامانه ۱۲۵ برقرار شده و موارد عملیاتی مرتبط با باران  و تندباد که منجر به اعزام آتش نشانان به سطح شهر شد، ۱۱۲ مورد بوده که بیشتر  رفع خطر سقوط اسکلت ساختمان و داربست و سقوط درختان روی خودرو یا دیوار منازل و یا معابر بوده است.

مدیر عامل آتش نشانی مشهد افزود: این حوادث شامل بازدید ساختمان خطری ۳ مورد  و ریزش دیوار روی خودرو ۱ مورد ،ایمن سازی نمای خطری و اجسام معلق۶ مورد، سقوط درخت روی کابل برق۱۸مورد، سقوط درخت روی خودرو ۵۳مورد و سقوط درخت دیوار منازل ۲۵ مورد بوده است.

آتشپاد دوم فرهادی ادامه داد: طی این مدت آتش نشانان ۶ ماموریت در خصوص نجات افراد محبوس شده از داخل آسانسور به دلیل قطع برق در برخی از نقاط شهر مشهد را نیز انجام دادند.

مدیر عامل آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حوادث که به صورت پراکنده در تمام نقاط شهر رخ داده تلفات یا خسارات جانی گزارش نشده است. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز