کد خبر: 1328993 A

آغاز به کار دو نمایشگاه بین المللی در مشهد

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: هجدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی(نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری) و شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب، فاضلاب و تجهیزات وابسته به صورت همزمان در محل نمایشگاه بین المللی مشهد فعالیت خود را شروع کردند.

آغاز به کار دو نمایشگاه بین المللی در مشهد

به گزارش ایلنا از مشهد، سعید صیفی در این خصوص افزود:  این نمایشگاه ها با نام های اختصاری  IRAN AGRI SHOW ۲۰۲۳ و IRAN WATER SHOW ۲۰۲۳ از تاریخ ١٩ لغایت  ٢٢ بهمن ماه در ساعت های۱۴ الی ۲۰ پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهند بود. 

وی در خصوص اهداف این نمایشگاه ها بیان داشت: از اهداف این نمایشگاه ها می توان به آشنایی با جدیدترین دستاورد های بخش سم، کود، بذر و سیستم های نوین آبیاری اشاره کرد. 

رئیس انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران ادامه داد:  این نمایشگاه ها در سالن های فردوسی، مفاخر و عطار و در مساحت  ٨ هزار و پانصد مترمربع و با حضور ۱۰۸ شرکت کننده کلی که از این میزان ۴۳ شرکت متعلق به استان خراسان رضوی بوده، فعالیت رسمی خود را از عصر روز چهارشنبه ۱۹بهمن ماه آغاز کرد.

صیفی با اشاره به استان های شرکت کننده در این دونمایشگاه بین المللی، تصریح کرد: استان‌های تهران، اصفهان، مازندران، هرمزگان  آذربایجان شرقی، فارس، همدان و خراسان شمالی نیز با ۶۵ شرکت کننده دیگر در این نمایشگاه حضور فعال دارند. 

وی همچنین گفت: زمینه فعالیت مشارکت کنندگان هجدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی و شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب، فاضلاب و تجهیزات وابسته شامل سم، کود، بذر، سیستم های نوین آبیاری، آب و فاضلاب است.

دو نمایشگاه بین المللی کشاورزی و آب و فاضلاب از ۱۹ تا ۲۲بهمن ۱۴۰۱ در محل نمایشگاه بین المللی مشهد دایر بوده و علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ از غرفه‌های این نمایشگاه ها بازدید کنند. 

انتهای پیام/
صنعت کشاورزی مشهد نمایشگاه بین المللی نمایشگاه بین المللی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر