کد خبر: 961128 A

برای تعیین قیمت جک پارکینگ برای ورودی پارکینگ مان ابتدا باید نوع در را بدانیم و بتوانیم از بین جک بازویی و جک ریلی، مدل مورد نیازمان که مناسب درب باشد را انتخاب کنیم.

کرکره برقی :

با آوردن نام کرکره برقی ( کرکره اتوماتیک ) همه ما به یاد مغازه ها و درب‌ های آن ها می افتیم. امروزه بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها مجهز به کرکره های برقی می باشند.

زیرا استفاده از این کرکره ها اول این که ایجاد امنیت می کند برای فروشگاه و علاوه بر این از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. اما استفاده از کرکره های برقی تنها به مغازه ها و فروشگاه ها خلاصه نمی شود. خیلی از خانه ها خصوصا در مناطق شمالی کشور مجهز به این کرکره ها می باشند. خوبی کرکره برقی دوام زیاد آن ها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی می باشد.

از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می شود،مخصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک درب پارکینگی در انجا امکان پذیر نیست.اولین راهنمایی و نکته ای که در خرید کرکره اتوماتیک باید به ان توجه کرد مرغوب بودن تیغه ها می باشد که باید دقت شود تا از تیغه هایی که از ضایعات الومینیوم ساخته شده اند استفاده نشود زیرا باعث پارگی تیغه ها در مفصل و سروصدای زیاد هنگام عملکرد می شود.پس اگر کسی پیشنهاد قیمت کرکره برقی پایین تری به شما داد بدانید که ممکن است تیغه ها مرغوب نبوده ویا سبک باشند که سبک بودن هم باعث فرورفتگی در اثر ضربه می شود.مهمترین مزیت کرکره اتوماتیک فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت بیشتر با استفاده از نیروی کمتر است. شما می توانید باز یا بسته شدن کرکره برقی را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید. فقط با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید. امروزه از کرکره اتوماتیک برای حفاظت محیط و به عنوان یکی از درب های ورودی پارکینگ ها، مراکز تجاری ,صنعتی و… استفاده می شود تا از ورود افراد ، نفوذ نور خورشید، باد، باران و صدا جلوگیری کنند.

 

کرکره برقی ریموت دار

 

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی اتوماتیک

تیغه کرکره : تیغه کرکره اتوماتیک را می توان در رنگ، جنس دلخواه انتخاب کرد تیغه در واقع بدنه اصلی کرکره اس که ظاهر آن را می سازد.

موتور: موتور کرکره اتوماتیک وظیفه بالا و پایین بردن کرکره را برعهده دارد موتور در واقع ماشینی الکترونیکی است که به وسیله نیروی برق کار می کند موتورهای کرکره اتوماتیک در دو نوع ساید و توبلار موجود هستند.

ریل: ریل های کرکره اتوماتیک پروفیلی هستند که معمولا از جنس آلومینیوم یا آهن ساخته شده. شکل آن شبیه U  بوده و محل قرارگیری آن در دو طرف دهنه است. تیغه های رولی در داخل این ریل ها بالا و پایین می-روند.

قوطی: برای اینکه بتوان ریل ها را نصب کرد دو طرف آن از قوطی هایی با اندازه مشخص استفاده می شود.

صفحه پلیت: صفحه پلیت برای نگهداری و نصب موتور و کرکره اتوماتیک استفاده می شود. و به صورت دو صفحه فلزی است که روی قوطی چهارچوب نصب شده است که شفت را از اطراف نگه می دارد.

شفت: لوله ای است که در سایز های مختلف وجود دارد و رول تیغه کرکره روی آن نصب می شود یک سمت شفت موتورو در سمت دیگر آن اندکپ وصل شده است. موتور شفت را به چرخش در میاورد و رول کرکره حرکت می کند.

جا قفلی :جا قفلی قطعه ای است که در بخش انتهایی تیغه کرکره اتوماتیک متصل شده و برای امنیت بیشتر کرکره استفاده می شود.

کاور موتور: کاور موتور عموما برای موتورهای ساید استفاده می شود چرا که این موتورها بیرون از شفت نصب می شوند. کاور، موتور را در برابر بارش برف و باران مصون کرده و همچنین صدای آن را کمتر کرده و زیبایی موتور را افزایش می دهد.

انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای : این دسته از درب ها به چهار صورت ارائه می شوند ، شامل درب اتوماتیک شیشه ای تک لت و دو لت بازشو ، تلسکوپی ، نیم گرد و تمام گرد ، لولایی و تا شو.

درب اتوماتیک صنعتی : این دسته از درب ها نیز  به چهار صورت ارائه می شوند ، شامل درب اتوماتیک صنعتی پر سرعت یا های اسپید ، کرکره ای ، سکشنال و کشویی .

درب اتوماتیک پارکینگی : این دسته از درب ها نیز  به چهار صورت ارائه می شوند ، شامل درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای ، زیر سقفی یا سکشنال ، ریلی یا کشویی و راه بند .

درب اتوماتیک کرکره ای : این دسته از درب ها نیز  به چهار صورت ارائه می شوند ، شامل درب اتوماتیک کرکره ای فروشگاهی ، پلی کربناتی ، خانگی و صنعتی .

 

جک پارکینگی :

جک های برقی درب پارکینگ ریموت دار تشکیل شده از: دوعدد بازو که بر روی درب نصب می شود، مرکز کنترل، چراغ های آلارم یا هشدار، قطعات فلزی، چشمی و ریموت کنترل.  جک درب پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می آورد.

 

درب اتوماتیک

 

امروزه جک پارکینگی یکی از ملزومات ساختمان ها شده است و کسی دیگر حاضر نیست از خودرو پیاده شود و درب پارکینگ را بازکند.جک پارکینگی بازار بزرگی دارد که در آن هم جک باکیفیت وجود دارد هم جک بی کیفیت. بنابراین برای خرید جک پارکینگی بهتر است نکاتی را بدانید تا شمارا برای خرید این محصول راهنمایی کند. حتما قبل از خرید جک پارکینگی طول و وزن حدودی هرلنگه درب را به دست بیاورید ،زیرا دانستن طول و وزن درب اهمیت زیادی دارد و معمولا برای درب های باطول هر لنگه ۲/۵متر از شفت های متوسط و برای بیشتر از ۲/۵متر از شفت های بلند جک در استفاده می کنند. همچنین اگر وزن هر لنگه درب تا ۳۵۰کیلوگرم باشد از جک های سبک وزن و بالای ۳۴۰کیلو از جک های سنگین تر استفاده میشود.مقدار تردد روزانه نیز در انتخاب جک درب آهنی بسیار موثراست ،برای تردد های بالای ۲۰واحد بهتر است از جک های درب پارکینگ هیدرولیک استفاده کنید که با فشار روغن کارمی کنند و در تردد های بالا داغ نمی کنند .

جک درب پارکینگ دیگر کالایی لوکس محسوب نمی‌شود و امروزه یکی از ملزومات مهم برای ساختمان است. برای تهیه جک پارکینگ ابتدا باید شرایطی مانند وزن و ابعاد درب و تعداد تردد روزانه را درنظر گرفت و با توجه به این موارد جک مناسب را انتخاب کرد. همچنین اطلاع از ویژگی‌های هر کدام از محصولات شما را در انتخاب بهتر جک درب پارکینگ کمک می‌کند. در ادامه سیستم‌های حفاظتی گذر کنترل ارائه دهنده بهترین انواع  جک درب پارکینگ ,دزدگیر و دوربین مداربسته به بررسی این موارد می‌پردازد.

 برای اتوماتیک یا جک دار کردن درب پارکینگ چند عامل مهم وجود دارد تا بتوان بهترین جک پارکینگی را انتخاب کرد.ایمن صنعت سعی کرده با چند توصیه ی ساده به شما در انتخاب بهترین جک پارکینگی مشاوره دهد.

  • 1- وزن هر لنگه درب
  • 2- تعداد تردد در شبانه روز
  • 3- عرض هر لنگه درب

تعیین قیمت جک پارکینگی

برای تعیین قیمت جک پارکینگ برای ورودی پارکینگ مان ابتدا باید نوع در را بدانیم و بتوانیم از بین جک بازویی و جک ریلی، مدل مورد نیازمان که مناسب درب باشد را انتخاب کنیم. عوامل موثر در تعیین قیمت جک پارکینگ بازویی عبارتند از عرض هر لنگه ،وزن هر لنگه و تعداد تردد در شبانه روز. با توجه به اطلاعاتی که از در دست داریم میتوانیم برای انتخاب جک پارکینگی بازویی مناسب از بین دو نوع موتور هیدرولیک و الکترومکینیکال اقدام نماییم. سیستم های هیدرولیک از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند و در بازار فروش بالاتری را دارند.

موتور هیدرولیک بسیار پر قدرت بوده و همچون دیگر انواع از این موتور (مانند جک سوسماری خودرو، ترمز خودروهای سنگین، بالابر، آسانسور و … ) از فشار روغن در دو محفظه کوچک و بزرگ استفاده میکند. بدین وسیله دارای توان به مراتب بیشتری بوده و در بعضی مدلهای خاص توانایی جابجایی هر لنگه تا دو تن را دارا می باشد.

از معایب این موتور می توان به عدم ترمز مناسب در ابتدا و انتهای درب اشاره نمود. برای رفع این مشکل می توانیم برای بسته شدن کامل درب از قفل برقی استفاده کنیم. برای مشخص نمودن انتها و عدم حرکت بیش از حد درب در نقطه انتهایی می توان از استپر آهنی بهره برد. از دیگر مشکلات این موتور می توانیم به تغییر اندازه حرکت درب در ماههای گرم در مقایسه با ماههای سرد اشاره کرد. چون همانگونه که می دانیم روغن در برابر گرما رقیق تر شده و در برابر سرما غلیظ تر می گردد.

عوامل موثر بر قیمت جک پارکینگ

قدرت این جکها بر حسب قابلیت توانایی در جابجایی جرم یا وزن درب طبق کیلوگرم یا نیوتن مورد بررسی قرار میگیرند. در تعیین قیمت جک پارکینگ خانه و… باید به متراژ دنده شانه مورد نیاز نیز توجه داشت. بطور کلی برای تهیه جک پارکینگی بازویی، مبلغ پرداختی شما شامل موارد زیر می باشد:

پک کامل جک (بازوها ، چشمی ها ، فلاشر ، دستگاه‌های نگهدارنده‌ی ابتدا و انتهای بازو، رابط پیچی دستک و بازو ، ریموت‌ها  و مدار فرمان (مشتمل بر برد اصلی و خازن‌ها و باکس محافظ) ، سیم و سیمکشی از تجهیزات تا مدار کنترل، نصب و راه اندازی خواهد بود.

جهت نصب جک درب و کرکره برقی و مشاوره رایگان می توانید با گروه ایمن صنعت ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

 

انتهای پیام/
بارش برف و باران بازار تهران خودرو زیبایی الومینیوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر