کد خبر: 649468 A

فیلتر آلکالاین تصفیه آب خانگی ، مرحله هفتم است و آب را یونیزه قلیایی میکند . آلکالاین ph آب را افزایش داده و آن را از اسیدی به قلیایی تغییر میدهد که خواص مثبت پزشکی دارد . مرحله هشتم که اغلب برای آب چاه مورد استفاده قرار میگیرد فیلتر یو وی لامپ اشعه ماورا بنفش است که آب را انگل و میکروب زدایی میکند .

ایلنا؛ بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ، سوال پیچیده ایست که بسیاری از خرید کنندگان یک آب شیرین کن خانگی قبل از خرید به ذهنشان میرسد . اما واقعا دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه ؟ و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم ؟

اگر ذهنتان درگیر شده و میخواهید از کارشناسان متخصص در این رابطه پرس و جو نمایید میتوانید در هر زمان با کارشناسان فروش شرکت معتبر تصفیه آسا TasfiyeAsa.com تماس حاصل فرمایید تا شما را در خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی راهنمایی نمایند : 02177414306 و 09125151294

دستگاه های تصفیه آب خانگی به چند دسته مهم تقسیم میگردند که از آنها میتوان به تصفیه آب سرشیری ، دستگاه تصفیه آب کلمنی ، دستگاه تصفیه آب رومیزی ، دستگاه تصفیه آب زیر سینکی ، دستگاه تصفیه آب کیسی و دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان اشاره نمود اما بهترین برند و مدل از این دستگاه ها دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی اسمز معکوس است . اسمز معکوس در حال حاضر بروزترین شیوه تصفیه آب آشامیدنی در دنیا محسوب میگردد .

خب تا اینجا بهترین حالت یک دستگاه رو معرفی کردیم اما همین دستگاه های زیر سینکی هم به چندین مدل شش مرحله ای مینرال معدنی ساز ، هفت مرحله ای قلیایی و هشت مرحله ای یو وی دار تقسیم میشوند که هر کدام عملکرد خاص خود را دارند . توجه نمایید که از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی پنج مرحله ای خودداری نمایید زیرا دستگاه های 5 مرحله ای مانند 6 مرحله ای ها معدنی ساز ندارند و آب را به صورت مقطر خروجی میدهند که این یک مشکل بزرگ به شمار میاید چون املاح مفیدی داخل آب آشامیدنی ما هستند که بدن انسان به آنها نیاز دارد و در صورت حذف این املاح از آب ضررهایی نیز برای بدن خواهد داشت .

عملکرد هر یک از مراحل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی را بررسی میکنیم . فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ، املاح درشت آب را حذف میکند ، همان املاحی که با چشم قابل دیدن هستند و در کتری رسوب کرده و ته چایی ته نشین میشوند . فیلتر مرحله دوم و سوم ، کربن اکتیو و کربن بلاک هستند که به حذف کلر از آب آشامیدنی کمک میکنند . قابل ذکر است که از این دستگاه ها میتوان برای حذف کلر از آب آکواریوم هم استفاده نمود . زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله اول ، دوم و سوم هر سه با هم به صورت سری میباشد و هر 3 الی 4 ماه اصولی ترین زمان تعویض این فیلتر های آب شیرین کن است .

فیلتر مرحله چهارم ممبران خانگی دستگاه تصفیه آب است که فیلتری ریز بافت میباشد و کاملا آب را مقطر و عاری از هرگونه املاح میکند . به این فیلتر ممبران اسمز معکوس یا ممبران آر رو ro نیز میگویند . فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب خانگی ، پست کربن است که بو و طعم آب را شیرین نموده و فیلتر مینرال تصفیه آب ، مرحله ششم این دستگاه ها عملکرد بازگردانی املاح معدنی مفیدی که طی مراحل تصفیه حذف شده اند را دارد .

فیلتر آلکالاین تصفیه آب خانگی ، مرحله هفتم است و آب را یونیزه قلیایی میکند . آلکالاین ph آب را افزایش داده و آن را از اسیدی به قلیایی تغییر میدهد که خواص مثبت پزشکی دارد . مرحله هشتم که اغلب برای آب چاه مورد استفاده قرار میگیرد فیلتر یو وی لامپ اشعه ماورا بنفش است که آب را انگل و میکروب زدایی میکند .

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی اصول خاصی دارد ، پیشنهاد میکنیم این کار را به تکنسین های تصفیه آسا بسپارید چون کاری بسیار مهم و اصولی میباشد . فیلتر های دیگری نیز از جمله فیلتر اسلیم و جامبو 20 اینچ ، 30 اینچ و 40 اینچ هستند که در موارد صنعتی و در دستگاه تصفیه آب صنعتی و ورودی ساختمان استفاده میشوند .

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم شما را در خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی یاری نموده باشیم ، طبیعتا مشاوره با کارشناسان و متخصصین در رابطه با این موضوع میتواند کمک شایانی به شما دوستان عزیز کند . پس اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و هر منطقه ای همچون تصفیه آب در تهرانپارس ، تصفیه آب غرب تهران ، تصفیه آب در تجریش ، تصفیه آب در زعفرانیه و اقصی نقاط تهران و البرز را دارید با کارشناسان شرکت تصفیه آساhttps://www.tasfiyeasa.com/ شماره های 02177414306 و 09125151294 تماس حاصل فرمایید .

 

 

 

 

ایران بدن انسان کربن آب منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر