کد خبر: 1315732 A

تبادلات علمی ایران و روسیه در حوزه عمرانی، معماری و شهرسازی

تبادلات علمی ایران و روسیه در حوزه عمرانی، معماری و شهرسازی

در آخرین روزهای سال۲۰۲۲  دانشگاه "MGSU"  میزبان سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه بود.

در دیدار ریاست و معاونین دانشگاه با سفیر فوق العاده و نماینده تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه ،دو طرف در خصوص تبادلات علمی و دانشجویی در حوزه عمران، معماری و شهرسازی گفتگو کردند.

دانشگاه  Moscow state University of civil engineer  با قدمت بیش از ١٠٠ سال مورد تائید وزارت علوم و آموزش عالی ایران می باشد.

این دانشگاه یکی از معتبرترین دانشگاه ها در حوزه عمران، معماری و شهرسازی در اروپای شرق با ٣٠٠٠ هیئت علمی و کارمند و ١٣٠٠٠  دانشجو از کشور های مختلف می باشد.

نکته مهم این که دانشگاه "MGSU"   دارای آزمایشگاه ها و تجهیزات پیشرفته در زمینه ساختمانی است.

87898

در روز ٢٩  دسامبر٢٠٢٢ شرکت  مدیریت تجارت پارس کارن  یک قرار داد با تائید وزارت علوم روسیه  با دانشگاه "MGSU "در زمینه های تبادلات اساتید ودانشجوئی، برگزاری سمینار های علمی مشترک، آموزش های کوتاه مدت مهارتی، دوره های مشترک آموزشی با دانشگاه های ایران ،امضا نمودند.

همچنین دو طرف در خصوص همکاری در حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی و استفاده از توان دانشمندان و متخصصین ایرانی در پروژه های عمرانی روسیه گفتگو کردند.

365456

در راستای  این قرار داد در کوتاه ترین زمان ممکن با هماهنگی رایزنی علمی ایران در روسیه، ریاست و معاونین این دانشگاه ضمن سفر به ایران بازدیدی از دانشگاه های ایران خواهند داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شروع صادرات و واردات شرکت خود به روسیه با شماره ٠٢١٨٨۴٠٢۵۶۶ یا  به سایت شرکت مدیریت تجارت پارس کارن به آدرس Www.parskaren.com و یا به صفحه پارس کارن به آدرس   @pars_karen در اینستاگرام مراجعه کنید.

پایان رپرتاژ آگهی
مدیریت تجارت پارس کارن تجارت پارس کارن
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر