خبرگزاری کار ایران

لاغری تا عید با دمنوش لاغری دکتر بیز و قهوه سوپریم گانودرما

asdasd
کد خبر : ۱۱۹۲۱۹۶

خرید اینترنتی دمنوش لاغری دکتر بیز یک پیشنهاد ساده برای لاغری تا عید ۱۴۰۱.

دمنوش، قهوه و سبوس برنج این محصولات دکتر بیز تا همیشه در خاطر تان می مانند.

 دکتر بیز شرکت تولید کننده محصولات سالم کاملا گیاهی با اهداف درمانی است، این شرکت ۳ محصول خود یعنی سبوس برنج دکتر بیز، دمنوش لاغری دکتر بیز و قهوه فوری سوپریم گانودرما دکتر بیز  که اهدافی نزدیک بهم دارند را در قالب «پک لاغری دکتر بیز» به علاقه مندان رسیدن به تناسب اندام پیشنهاد می دهد.

 تا دقایقی بعد حتی خودتان هم پی می برید که پک لاغری دکتر بیز دقیقا همان چیزی است که در جاده لاغری باید در چمدان تان داشته باشید و این پک به تنهایی برای شما کافی است! به جای تمام محصولات دیگر از این ۳ معجزه گیاهی استفاده کنید تا خدای ناکرده سنگینی بار تان از سرعت تان در رسیدن به هدف کم نکند. با پک لاغری دکتر بیز چربی سوزی، افزایش سوخت و ساز بدن، عضله سازی، کاهش اشتها، افزایش انرژی و هزاران فایده دیگر را برند می شوید.

قهوه سوپریم دکتر بیز: بمب متابولیسم!

اگر تمام مقاله های ورزشی و پزشکی را بخوانید در آخر تنها به یک چیز خواهید رسید آن هم اینکه «متابولیسم تمام چیزی است که شما برای لاغر شدن به آن نیاز دارید». قهوه، جینسینگ و گانودرما (یعنی هر سه ماده تشکیل دهنده قهوه سوپریم گانودرما) هر کدام به تنهایی منبع بزرگی برای کمک به افزایش سطح متابولیسم بدن هستند. قهوه سوپریم گانودرما با ویژگی های خاصی که دارد عضله سازی، چربی سوزی و سطح انرژی بدن شما را بالا میبرد همچنین کاهش اشتهایی که خوردن این قهوه به دنبال دارد به شما کمک می کند که خود به خود بدون رژیم گرفتن و محدودیت های سخت غذایی سبک غذا خوردن شما تغییر زیادی پیدا کند این گونه سالم تر، سبک تر و با وعده های بیشتری غذا می خورید. بگذارید تیر آخر را هم برای تضمین لاغری تا عید ۱۴۰۱ بزنم! شاید زیاد برای تان قابل باور نباشد اما قهوه گانودرما سوپریم باعث می شود حتی در زمان استراحت و سکون هم کالری بسوزانید! صبر کنید هنوز تمام نشده! راستی ورزشکاران عزیز حال مکمل هایتان چطور است؟ آنها که خوبند، عضلاتتان هم‌ خوبند اما حال کبدتان اصلا خوب نیست! این بار یک‌ خبر خوب برای کبد تان دارم! خدا در هنگام خلق کردن گانودرما یک شگفتانه هم برای شما در نظر گرفته است آن هم اینکه گانودرما یکی از بهترین سمزدا هاست و اثر مصرف مکمل ها را به خوبی از بدن تان پاک می کند! حالا کمی متوجه می شوید که مجموع همه این ها باعث شده بگوییم هر کسی که قصد رسیدن به تناسب اندام را دارد و هر ورزشکاری باید قهوه سوپریم گانودرما را یک بار هم که شده امتحان کند.

لاغری تا عید با دمنوش لاغری دکتر بیز و قهوه سوپریم گانودرما

دمنوش لاغری دکتر بیز: تمام و کمال!

دمنوش لاغری دکتر بیز علاوه بر تاثیراتی که بر لاغری و‌ تناسب اندام می گذارد تمام اعضای بدن شما را نیز پاکسازی و تقویت خواهد کرد این یعنی ضعف هایی که در بدن شما به خاطر رژیم ها و ورزش های سنگین پدید آمده است با استفاده از این محصول به خوبی برطرف می شود. دمنوش لاغری دکتر بیز از ۸ گیاه مفید برای لاغری یعنی زالزالک، چای ترش، چای سبز، زیره، قره قوروت، تخم کرفس، ریشه جعفری و کرن بری تشکیل شده است، بدون هیچ مواد شیمیایی اضافه! افزایش سوخت و ساز بدن، افزایش هورمون های چربی سوز، دفع به موقع غذا، بالا بردن سطح ایمنی بدن و متعادل کردن چربی خون از وظایف این دمنوش هستند. دمنوش ها در طب سنتی همیشه جایگاه ویژه خود را داشتند: یک فنجان از طبیعت!

راستی! شما در جاده تناسب اندام به چه چیزهایی نیاز دارید تا سریع و قبل از هلاک شدن به مقصد برسید؟ چیزی به جز بالا رفتن انرژی تا بهتر ورزش کنید، بالا رفتن سوخت و ساز بدن تا سریعتر لاغر شوید و کاهش اشتها تا راحت تر رژیم بگیرید؟ خوب پس اگر با من هم نظر هستید تمام راهکار های اضافی را از کوله تان دور بریزید تا بارتان سبک تر شود و به لاغری تا عید ۱۴۰۱ برسید.

لاغری تا عید با دمنوش لاغری دکتر بیز و قهوه سوپریم گانودرما

سبوس برنج دکتر بیز: برای لاغر شدن غذا بخورید!

بله درست متوجه شدید، غذا بخورید اصلا زیاد هم بخورید ولی همواره همراه با سبوس برنج قهوه ای دکتر بیز.

 در نان و شیرینی پزی، سوپ، دمنوش، صبحانه و همه وعده های غذایی بدون نیاز به دم کردن، خیساندن و یا هر چیز دیگری از سبوس برنج Dr biz استفاده کنید.

همه ما وقتی تصمیم لاغری می گیریم فکر لاغر شدن صورت مان ما را منصرف می کند و یا وقتی لاغر می شویم همه با گفتن جملاتی مثل «وای نی قلیون شدی!» ، «چرا چیزی نمیخوری!» و... به جای تشویق کردن انگیزه مان را کم و ما را از لاغر شدن پشیمان می کنند همه این ها برای این است که رژیم و ورزش صورت ما را هم لاغر می کنند. حالا چه می گویید اگر به شما بگویم سبوس برنج دکتر بیز بدنتان را لاغر و صورتتان را چاق می کند؟ بله همین طور است! واقعا حُسنی نیست که در این پک لاغری نباشد!

سبوس برنج Dr biz همان غلاف برنج است که بیشتر خواص برنج در آن قرار دارند ولی متاسفانه به طور معمول ما آنها را استفاده نمی کنیم. باید در کنار غلات، غلاف آنها را نیز مصرف کنیم تا از همه خواصشان بهره ببریم.

حالا دیگر می فهمیم که بی مورد به این محصولات لقب پک لاغری دکتر بیز را نداده اند! در واقع طراحان محصولات دکتر بیز در طراحی این پک تنها به چربی سوزی چشم نداشته اند بلکه افق نگاه آنها حتی تا به عضله سازی، کاهش اشتها، افزایش انرژی، بهبود خون رسانی، پاکسازی کبد و... نیز گسترده شده است.  رژیم بگیرید، سخت ورزش کنید ما هم ضامن نتیجه دادن تلاش های تان می شویم تنها کافیست به ما اعتماد کنید آخر ما بی خود نماینده برند Dr biz  نشده ایم! یک سال دیگر به تصمیمی که الان گرفتید افتخار می کنید، بدن چیزی نیست که بتوان از آن گریخت پس برایش کمی بیشتر وقت بگذارید.

گانودرما بیز | ganudermabiz.ir

پایان رپرتاژ آگهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز