کد خبر: 1101709 A

 

بهترین گزینه برای تفکیک فضای اداری

پارتیشن شیشه ای در محیط کار مانند ادارات و شرکتهای خصوصی که برای ارتباط گیری با این دوایر و اتاقهای کار نیاز به مشاهده یکدیگر و دیدن فیس تو فیس می باشد گزینه بسیار مناسب و راحتی است زیرا نصب و اجرای آن در یک محیط اداری و شرکت خصوصی که گنجایش و ظرفیت اضافه کردن دیوار و اتاق را ندارند بسیار راحت و آسان و قابل دسترس است.

اینگونه است که برای استفاده کردن از پارتیشن شیشه ای در این محیط نیازی به مصرف منابع و استفاده کردن از هزینه های پیرامون و مازاد نیست زیرا اجرای پارتیشن شیشه ای زمان بر نیست و وقت و زمان زیادی را از صاحبان کار و و مسئولین آن بخش و اداره نمی گیرد پس به نظر می رسد که پارتیشن شیشه ای گزینه بسیار مناسب برای اجرا در تمام ادارات و شرکت هایی هستند که با کمترین هزینه و مناسب ترین و سریعترین اجرا و نصب می‌توانند صاحب بخش های کوچک و اتاقهای بدون دردسر و با کیفیت بالا شود.

ساخت بالکن متحرک

ساخت بالکن متحرک شیشه ای به عنوان یکی از موارد مهمی محسوب می شود که امروزه در ساختمان های اداری، تجاری و محیط های مسکونی به عنوان یک نیاز اصلی به شمار می آید. در واقع آنچه که شما با بالکن شیشه ای در اختیار خواهید داشت چیزی جز آسایش و رفاه نخواهد بود. شیشه بالکن به صورت متحرک می تواند کارایی را چندین برابر کند و زیبایی را ب ارمغان بیاورد. شما می‌توانید تاثیرات مثبت و کارایی فوق العاده شیشه بالکن را بر روی ساختمان خود ببینید و البته افزایش عملکرد ساختمان را مشاهده کنید. در نهایت ساخت بالکن متحرک با شیشه بالکن یک گزینه فوق العاده است.

116

استحکام شیشه سکوریت

اگر نگاهی به آمار فراوانی که هر سال از حوادث مرتبط با شیشه منتشر می‌شود بیاندازید، متوجه می‌شوید که برخی افراد متاسفانه در این حوادث با موارد جبران ناپذیری روبرو می‌شوند و آسیب‌های جدی به آنها وارد می شود. در هر صورت این آسیب ها فقط برای افراد نیست که به صورت مستقیم با شیشه سروکار دارند و در واقع شیشه جز یک اقلامی محسوب می شود که در هر بنایی مورد استفاده قرار می گیرد پس می توانند خطر آن تمامی افراد را تهدید نماید. در خصوص استفاده از شیشه باید به دنبال یک گزینه عالی و نشکن باشیم که شیشه سکوریت به‌عنوان بهترین شیشه با دارا بودن مقاومت عالی و نشکن بودن می تواند برای ساختمان ها استفاده گردد. شیشه سکوریت هم در دکوراسیون داخلی و هم برای نمای بیرون کاربرد دارد و از نظر استحکام و ایمن بودن شیشه سکوریت در درجه عالی قرار داشته است.

آینه کاری منزل مناسب و ارزان

برای افرادی که به دنبال یک تغییر نسبتاً ارزان و کاربردی در منزل خود هستند آینه کاری منزل گزینه فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. آینه های دکوراتیو با توجه به سلیقه و نظر افراد بسیار متنوع و متفاوت هستند. آینه ها علاوه بر این که می توانند زیبایی را در منزل شما به وجود بیاورند و در کنار کارایی فوق العاده شان بلکه موجب شادابی حال و هوای خانه تان خواهند شد. اگر آینه کاری منزل به صورت اصولی و درست در قسمت منزل انجام شود قطعاً کارایی افزایش خواهد داشت و زیبایی چند برابر خواهد شد. پس در زمان آینه کاری منزل این نکته مهم است که شما از چه نوع آینه های و از چه نصاب و چه شرکتی برای انجام آینه کاری منزل استفاده کنید.

زیبایی با کرکره برقی

جدا از اینکه کرکره برقی می‌تواند برای شما و ساختمان شما بسیار زیبا باشد بلکه موجب جلوگیری از اتلاف انرژی می گردد. کرکره برقی به صورت سریع و آسان نصب می‌شود و نیاز به فضای زیادی برای نصب ندارد به بیان ساده‌تر اشغال فضای کم برای نصب به عنوان یکی از خصوصیت‌های ویژه‌ای کرکره برقی محسوب می‌شود و علاوه بر آن در زمان بسته بودن درب شما با نمای زیبایی روبرو خواهی بود که البته می‌توان  نمای درب را با نمای ساختمان هماهنگ جلوه داد و در رنگ‌های متعدد ارائه میگردد. استفاده از کرکره برقی یک گزینه ای عالی با ایمنی و استحکام به بالا محسوب می‌گردد.

کاربرد شیشه حمام در منزل

یکی از کاربرد های شیشه که میتوان در فضای منزل از آن استفاده کرد به عنوان شیشه حمام در بخش سرویس بهداشتی و حمام منزل می باشد. امروزه در خانه های مدرن بجای اینکه کل فضای حمام را با گذاشتن درب چوبی یا دیوار گچی جدا کند از شیشه حمام استفاده می‌کنند و حتی می توان علاوه بر اینکه موجب تفکیک و جداسازی حمام و سرویس بهداشتی می شود بلکه به جداسازی حمام از  خواب نیز کمک کند. استفاده از شیشه ی حمام با طرح های مختلف انجام می‌شود و حتی گاهی به صورت مات و طرح دلخواه مشتری نیز انجام می‌شود و در ساخت شیشه حمام از شیشه سکوریت استفاده می کنند تا ایمنی بالا را در اختیار داشته باشند.

ابعاد شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل از جمله مواردی است که در ابعاد و انواع مختلفی تولید می شود. این شیشه ها با توجه به اینکه موجب عبور نور نمی شوند معمولاً در محیط های داخلی به منظور پوشش دکوراسیون مورد استفاده واقع می شوند. این شیشه ها به راحتی شسته می شوند و البته علاوه بر اینکه نشکن هستند بلکه ضدخش نیز می باشند. گاهی به جای اینکه مشتریان از کاغذ دیواری استفاده کنند شیشه لاکوبل را جایگزین می کنند. شیشه لاکوبل جزء شیشه‌های محسوب می شود که طرفداران زیادی دارد و در انواع رنگ های استاندارد تولید و به بازار عرضه می شود.

اجزای اصلی درب اتوماتیک شیشه ای

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به منظور افزایش رفاه انسانها میباشد و  رفت و آمدها را آسان می‌کند. نسبت به درب های سنتی برتری زیادی دارد. تمام درب های اتوماتیک شیشه ای اجزای یکسانی دارند البته هر کدام از این اجزا کاربرد و ویژگی های خاص خود را در بر دارند. قطعاتی که در درب های اتوماتیک شیشه ای ما می‌توانیم مشاهده کنیم شامل موارد زیر می باشد و به صورت عمومی کاربرد این دربها به امنیتی، صنعتی، ساختمانی-رفاهی و بانکی اطلاق می گردد.

  • حس‌گر تشخیص جسم
  • پایه درب برقی
  • قفل درب برقی
  • مرکز کنترل در
  • مولد برق درب اتوماتیک
  • میکرو سوئیچ و فلاشر
انتهای پیام/
کرکره برقی پارتیشن شیشه ای فضای اداری ساخت بالکن متحرک کاربرد شیشه حمام در منزل ابعاد شیشه لاکوبل حس‌گر تشخیص جسم پایه درب برقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر