کد خبر: 1096878 A

اجاره کرئن کولر ها و بخاری های ممناسب برای برگذاری مراسم و مجالس در فصول مختلف معمولا لازم است . با توجه به هزینه های بالا برای خرید قطعا برای برگذاری یک مجلس ، سمینار، دور همی خانوادگی و یا  حتی مراسم هایی از جمله سمینار ها و مراکزی  مانند تجمع های مختلف که فروش خود و یا هیات خود  را در فضای باز انجام میدهند نیازمند ایجاد محیطی مناسب برای افراد به جهت تهویه  میباشد که با توجه به بالا بودن هزینه های معمولا اجاره تجهیزات تهویه بهترین راهکار میباشد  نگته قابل تامین این است که شما بخاری و یا کولر مناسب کار خود را انتخاب کرده و در انواع مدل میتوانید بهره بگیرید . زیرا فصل زمستان یکی از فصول سرد سال محسوب می‌شود. از همین رو در این فصل از بخاری‌ها برای گرم نگه داشتن فضا استفاده می‌شود. همچنین گرمای طاقت فرسای تابستان نیاز به  انواع کولر هارا فراهم اورده است

نمی‌توان مراسم و مجلسی را برای سرد بودن هوا  و یا گرم بودن هوا کنسل کرد. مراسم‌هایی مانند عزا، سمینار، تولد و … در هر فصلی برگزار می‌شوند.و نیازمند تجهیزاتی از جمله بخاری و ویا کو حتی تجهیزاتی مانند ظروف و میزو صندلی حتی تجهیزاتی برا تزعین محل میباشد  اما وظیفه ما به عنوان میزبان یک مراسم به وجود آوردن شرایطی مناسب برای پذیرایی از مهمان است. گروه سرما افرین  با تجهیزات شامل بخاری ها و کولر های  گازی و برقی ، بخاری ها ، ظروف، میزو صندلی و تزیین محل به هر شکلی در شکل های مجتلف مناسب فضای باز و بسته در خدمت تهرانی نشین های عزیز میباشد.

از همین رو تهیه بخاری  و کولر و تجهیزات لازم برای مراسم برای گرم نگه داشتن سالن و یا خنک نگه داشتن و ایجاد محیطی مناسب برای مراسم ، از اولین کارهایی است که باید برای برگزاری مراسم در فصل های گرم و بسیار سرد  انجام دهیم. بعد از موارد موری مانند سیستم صوتی و ظروف مناسب برای پذیرایی همچنین میزو صندلی برای راحی میهمانان میباشد .

خرید بخاریی، کولر، ظروف و سیستم صوتی   برای برگزاری یک مراسم یک یا چند روزه ممکن نیست بهدلاییلی چون  هزینه های زاد و همچنین زمان لازم برای جمع اوری و انتخاب مناسب تجهیزات . از همین رو اغلب افراد این وسیله گرمایشی  و سرمایش همچنینی سیستم صوتی و ظروف  را اجاره می‌کنند. برای اجاره این وسیله باید از خدمات یکی از مراکز خدمات مجالس معتبر استفاده کرد.

از همین رو گروه سرما افرین واقع در تهران و کرج با تجهیزات و امکانات خود انتخاب را برای کاربران اسان نموده است و  بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. این مراکز موظف‌اند که پس از هربار اجاره یک وسیله آن را سرویس نموده و مجدداً اجاره دهند. تجهیزات مجلس اریا به بخاری و کولر ختم نمیشود شما میتوانید برگذاری مراسم را به صورت کامل تحت نظارت کارشناسان ما انجام دهید و خیال خود را از نظر برگذاری میهمانی راحت کنید

اما این اصل در بسیاری از مراکز رعایت نمی‌شود و مشتری را در حین برگزاری مراسم به دردسر می‌اندازد. از همین رو بهتر است برای برگزاری مراسم، شرکتی را برای این کار انتخاب کنید که به‌ راحتی و امور مشتریان خود اهمیت ‌دهد. گروه مجلس اریا با امکانات و یرو های کارمد در این عرصه سالهاست در خدمت تهرانی نشین های عزیز میباشد که راحت بر گذاری مراسم ها شعار ما میباشد

شصی

اجاره بخاری در تهران

برای اجاره انواع  بخاری در تهران می‌توانید از خدمات شرکت ارائه‌دهنده خدمات مجالس سرما افرین  استفاده نمایید. این مجموعه یکی از بزرگترین مراکز اجاره انواع لوازم مورد نیاز برای برگزاری مجالس خاص در تهران است.

از خدمات سرما افرین  می‌توان به اجاره کولر در تهران، اجاره کولر های گازی و برقی پرتابل  ، اجاره میز ال ای دی، بخاری،  اجاره سیسم های صوتی ، اجاره ظروف و گل ارایی مجالس  و … اشاره کرد. این مرکز خدماتی نظیر گل‌آرایی و … را نیز برای مراسم شما انجام می‌دهد. اما کار اصلی آن اجاره تجهیزاتی نظیر کولر، انواع میز ال ای دی و … است.

همانطورکه می‌دانید بخاری‎ها دارای انواع مختلفی هستند. بخاری مناسب برای استفاده در مجالس اغلب از نوع هیتر گازی یا برقی است. اما به غیر از این نوع بخاری ها بخاری های قارچی و کپسولی نیز که در فضا های باز علاوه بر زیبیی باعث گرما محیط نیز میشود قابلیت این نوع از بخاری ها پرتابل بودن انها میباشد که برای برگذاری مراسم ها  بسیار مناسب میبباشد

کارشناسان ما در گروه سرماافرین  اماده خدمت رسانی و مشاوره به شما میباشد شما میتوانید از طریق سایت رسمی مجلس اریا با جستوجو در موتور های جستوجو مانند گوگل مارا بیابید و با ما در ارتباط  باشید

اندازه و ابعاد بخاری مورد استفاده در هر مجلسی به فضای آن، مساحت، تعداد مهمان‌ها و … بستگی دارد. ممکن است با توجه به فضا و تعداد مهمان‌های شما یک بخاری برقی کوچک کافی باشد. در عین حال نیز ممکن است به چندین بخاری بزرگ نیاز داشته باشید.

شضقش

انتخاب بخاری برای مجلس یکی از دشوارترین کارها است. از همین رو کارشناسان سرما افرین  باتوجه به تجربه‌ای که در این کار دارند؛ اقدام به ارائه مشاوره‌های تلفنی رایگان به مشتریان خود می‌کنند. این امر سبب می‌شود تا مشتری بتواند با توجه به شرایط مجلس خود مناسبترین بخاری را برای این کار انتخاب نماید.

اجاره کولر در تهران

اجاره کولر یکی از مرسوم‌ترین کارها در هنگام برگزاری مجالس است. در طول فصل تابستان، مراسم‌های زیادی نظیر عزا، عروسی، تولد، سمینار و … ممکن است با مدیریت خود شما انجام شود.

برای برگزاری یک مراسم باید برای آن تمهیداتی اندیشیده شود. برای مثال اگر مراسمی در فصل تابستان برگزار می‌شود، اجاره تعداد معینی وسیله سرمایشی برای خنک نگه داشتن سالن باید در دستور کار قرار بگیرد. به همان میزان نیز اجاره بخاری برای برگزاری مراسم در فصل زمستان لازم و ضروری است.

خدمات مجالس با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تامین سیستم های سرمایشی و گرمایشی جهت سمینارها، نمایشگاهها و مراسم های شما آماده ی ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.ما با اجاره کولر گازی ایستاده ، اجاره بخاری، اجاره میز ال ای دی ، گل آرایی و تم تولد و بادکنک آرایی مجالس شما را زیبا می کنیم . sarmafarin.com

شماره جهت مشاوره

09123956601

021-86031653

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
اجاره کولر اجاره میز ال ای دی اجاره بخاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر