کد خبر: 1126336 A

در نامه حایری به حریرچی عنوان شد؛

به دنبال کشف مرکز استخراج غیرمجاز رمزارز در یک واحد تولید اکسیژن و گازهای طبی، معاون وزیر نیرو در امور برق وانرژی با ارسال نامه ای به حریرچی معاون کل وزیر بهداشت، خواستار نظارت برشرکت های دارویی و برخورد قانونی با شرکت متخلف شد.

به گزارش ایلنا از توانیر، دراین نامه که به تازگی توسط همایون حایری معاون برق و انرژی وزیر نیرو  خطاب به حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادرشده، با توجه به کشف و جمع آوری دستگاه های استخراج غیرمجاز رمز ارز از یک واحد تولید اکسیژن واقع در شهرک صنعتی شمس آباد، به شرایط حساس کشور و درخواست تامین برق پایدار صنایع تولید اکسیژن از سوی دستگاه متولی اشاره شده و خواستار برخورد برخورد قانونی از طریق آن وزارتخانه / سازمان درخصوص شرکت یاد شده و اطلاع رسانی آن با هدف آگاهی افکار عمومی شده است.

حایری همچنین در این نامه خواستار استفاده از کلیه ابزارهای قانونی وزارت بهداشت  به منظور اعمال نظارت حداکثری بر شرکت های داروئی و تولید اکسیژن شده است .

 معاون برق و انرژی وزیر نیرو در عین حال برآمادگی این وزارتخانه برای همکاری در ارائه مناسبت تر خدمات درمانی به مردم و جلوگیری از سوء استفاده سودجویان و متخلفان تاکید کرده است.

 

انتهای پیام/
برق معاون معاون وزیر وزارت بهداشت وزیر بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر